'Daha da AK Parti'ye oy vermem' diyen Rizeli teyze konuştu

CHP Sancaktepe Belediye Başkan adayı Özgen Nama'nın pazar ziyareti sırasında "Hep AK Partiye oy veriyordum. Ama bitti, daha vermem" diyen Rizeli teyze, kendisini ziyaret AK Partili gençlere neden öyle söylediğini açıkladı: Bir anda sinirlendim söyledim. Biz Rizeliyiz, benim adamımdan başkasına oy vermem.

'Daha da AK Parti'ye oy vermem' diyen Rizeli teyze konuştu

CHP Sancaktepe Belediye Başkan adayı Özgen Nama, 2 Şubat'ta ilçedeki bir pazar yerine yaptığı ziyarette vatandaşlarla sohbet etti. Bu sırada Nama'ya dert yanan Rizeli Emine Teyze, bugüne kadar AK Parti'ye oy verdiği AK Parti'ye kızgın olduğunu belirterek "Hep AK Parti'ye veriyordum, Yalan yok, hep veriyordum. Ama bitti. Daha vermem. Bizi pazara koymuyorlar. CHP'ye vereceğiz" dedi.

Özgen Nama da, sohbetin videosunu "Sokaklarda halkımızı dinliyoruz. Hep söylüyorum; onlar ne derse o olur ve bitti diyorlar! Güzel günler gelecek! #bizgeleceğiz #halkgelecek" mesajıyla Twitter'dan paylaştı.

"BİR ANLIK SİNİRLE SÖYLEDİM, BAŞKASINA OY VERMEM"

Sosyal medyada çok konuşulan video sonrası AK Parti'ye kızgın olduğunu söyleyen Emine Teyze'yi AK Parti Sancaktepe Gençlik Kolları da ziyaret etti. Gençlik Kolları Başkanı Yunusemre Sağlam ile selfie video çeken Rizeli Teyze, bir anlık kızgınlıkla öyle konuştuğunu belirterek "Biz Rizeliyiz. Adamımdan başkasına oy vermeyiz. Öyle bir anda sinirlendim söyledim. Ben Tayyipçiyim. Şeyma'ya (AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan adayı Şeyma Döğücü) oy veririm" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 103 yorum
EMİNE TEYZE KAPTI TABİ 200 GR ÇAYI , MAKARNAYI KÖMÜRÜ BİR ANDA 360 DERECE DÖNÜŞ. YAV TEYZECİM HADİ SEN ALDIN BİŞİLERDE YA ÇOLUĞUN ÇOÇUĞUN TORUNLARININ GELECEĞİ NOLUCAK HİÇ DÜŞÜNÜYORMUSUN? 1 GÜN İÇİNDE BU DÖNÜŞÜN SEBEBİNİ AKLI BAŞINDA OLAN İNSANLAR ANLAMAZ MI SANIYORSUN YAZIK. OYUNUZU SATMAYIN . OY NAMUS DEMEKTİR. OYUNU SATANDA NAMUSUNU SATMIŞ DEMEKTİR.MAALESEF ÜLKEMİZDE NAMUSSUZDA ÇOK VAR...
360 derecede oldğu yere geri döner 180 diyeceksin
ağzına sağlık hocam güzel söyledin. Ya yokmu bunların alternatifi? biri betoncu diğeri hendekci
Teyze16 yıl onlara şans vermişsin .. Onlar senin bir lafına bile canın sağolsun diyememiş...!
@thunderfire e makarna kömürle oluyorsa bu işler gidin birde siz teklif edin madem o kadar kolay oy almak. bakalım vereceklermi oylarını.. oy namus değil demokratik haktır bugün şu partiye vericem dersin yarın fikrini değiştirirsin. senelerdir kendi kafanıza göre yok makarna yok çay yok kömür diye 50 tane palavra sıkıyorsunuz.. beyinde mi yok sende 1 paket kömüre makarnaya kim oyunu niye satsın diyede mi sormuyorsun kendine.. başında da yazdım git ver o kadar kolaysa makarna kömür al bakalım oyunu alabilecekmisin.. oy verdiklerin her iyi salladık derken namusun vatan sevgin neredeyi??
Hiç bir onurlu TÜRK evladı oyunu 3-5 kuruşa satmaz. O bahsettiğiniz yenilgiye doymamış muhalefetin becereriksizliğine uydurduğu kılıftır!
@tss_1461 olduğu yere geri gelmiş işte 360 derece akıllı.
@taximlei BAZI GERİ ZEKALILAR CEBİNDEN YARDIM EDİYOR ZANNEDİYORLAR..devleti soyarak veriyorlar benim helal etmedigim hakkımdanda...helal olmayan maldan hiçbiri hayır görmez
Korkmuştur kadın , Ne desin.. Toplum , Bireyin davranışlarını işte böyle etkiler. Yönlendirilmiş bir oy değilde nedir bu.. Derdini içine gömecek, kimseyle paylaşmayacaksın. İşte bulurlar seni.
icindeki gercekleri söylemiş teyzem
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler