Danla Bilic'ten olay itiraf: Alkol bağımlısı oldum! Tahrik ettim...

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, son yayınladığı videosunda alkol bağımlısı olduğunu itiraf etti. İçki içtiği anlarda kendinden geçen Bilic, bir mekanda kendisine bakmayan bir çocuğa kafayı taktığını ve kavga etmek için tahrik ettiğini söyledi.

Çektiği videolarla kısa sürede ünlenen sosyal medya fenomeni Danla Bilic, son yayınladığı videosunda alkol bağımlısı olduğunu söyleyerek önceki akşam yaşadığı kötü bir anısını anlattı.

Çektiği videolar ve yaptırdığı estetiklerle sık sık adından söz ettiren Danla Bilic, yayınladığı soru cevap videosunda kimsenin bilmediği bir kötü huyunu anlattı.

Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Danla Bilic, "Kendini en rezil hissettiğin an?" sorusu üzerine şunları anlattı:

fenomen-danla-bilic-ten-itiraf-alkol-bagimlisi-12609291_2210_o

AĞZINI DA BOZDU

"Dün gece. Ben bu aralar büyük bir alkol problemi yaşıyorum ve bağımlılığa doğru giden bir problem. Ailem endişelenmesin, çözemeyeceğim hiçbir problem yok. İçince aşırı saldırganlaşıyorum. Bunların hiçbirini hatırlamıyorum. Dün eve dönüyormuşuz ve arkadaşım Can, 'Karnım acıktı tantuni söyleyeceğim' demiş. Ben 'G.tün yiyorsa o tantuniyi söylersin' deyip Can'ın üzerine saldırmışım. Güldüğüme bakmayan bu olayı sabah duyunca korktum. Neden tantuni yemesini istemiyorum, neden tehdit ediyorum ve neden saldırıyorum?

ÇOCUĞU TAHRİK ETTİM!

Geçenlerde de dışarı çıktığımızda çocuğun birine kafayı taktım. Çocuğun bana tek bir teması bile yok ama ben çocuğun yanına giderek onu itiyorum. Can 'İçimden dua ettim çocuk Damla'ya 'Ne yapıyorsun?' derse bardağı kafasına geçirir diye. Çünkü çocuğu zorladım, tahrik ettim kavga çıksa da dövsem diye. Hiçbir sebep yok ve bu korkunç bir huy haline gelmeye başladı. Bunu aşmam lazım. Ben dışarıda kavgada sevmem."

HABERLER SONRASINDA AÇIKLAMA

Bilic hakkında yapılan bu haberler sonrasında Instagram hesabının hikaye bölümünden yeni videolar paylaşarak sayfasında anlattığı hikayelerin kendisini alkol bağımlısı gibi göstermediğini ve gerçekten de böyle bir sorun yaşamadığını söyledi. Anlattığı hikayelerde mübalağa (abartma) sanatı yaptığını söyleyen Bilic, kendisi hakkında bu haberi yapan 2. Sayfa programına ve sunucularına esprili göndermeler yapmayı da ihmal etmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
ağzınla içeceksin!
bu ülkede nezamanki bunun gibi salaklar prim yapmaz !!! ozaman yol alırız
Bence bu kadını can dediği kişi içince gazlıyor. Problem bu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler