Defne Samyeli kızlarıyla ilgili yapılan kıyafet eleştirilerine yanıt verdi! 'Başörtüsü döneminden...'

Armağan Çağlayan'ın sorularına yanıt veren Defne Samyeli; hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı. Samyeli kendisinin ve kızlarının kıyafetleriyle ilgili yapılan eleştirilere cevap verdi.

Defne Samyeli kızlarıyla ilgili yapılan kıyafet eleştirilerine yanıt verdi! 'Başörtüsü döneminden...'

Armağan Çağlayan'ın YouTube'daki programına katılarak samimi açıklamalarda bulunan Defne Samyeli hayatına dair bilinmeyenleri ilk kez anlattı. Samyeli, kızları üzerinden yapılan eleştirilere de bu programda yanıt verdi.

Armağan Çağlayan'ın sosyal medyadaki "Yanında annesi var, şu giydiği kıyafete bak" ifadelerini hatırlatması üzerine konuşan Defne Samyeli, şunları söyledi:

ÇİROZ GİBİ DENİLDİĞİ ZAMAN...

"Ne demek bu. İnsanlar, sizde gördükleri bir şeyleri kendi filtrelerinden geçirdikleri bir algıyla reaksiyon veriyorlar. Mesela, siz bana bakıp; a ne güzel bir insan da diyebilirsiniz. Bu sizinle ilgili bir şey. Sosyal medya bunun çok ciddi bir projeksiyon alanı oldu. Diyelim, fotoğraf paylaşıyoruz. Ne kadar zayıf, çirkin, çiroz gibi denilirse... Evet ben zayıf birisiyim. Ama çirkin, çiroz gibi denildiği zaman, bu benim çiroz gibi olduğum anlamına gelmiyor. Karşımdaki kişinin kilo problemi olduğu anlamına geliyor. Ben oradan anlıyorum. Yaşla ilgili gönderme yapılıyorsa karşımdaki kişinin yaşla ilgili problemi olduğunu anlıyorum.

defne-samyeli-nin-kizi-deren-talu-annem-benden-daha-guzel_1585835760

AYŞE'Yİ FATMA'YI MUTLU ETMEK İÇİN DEVAM EDEMEM

Yaş diye bir şey yok ki. Ben bu olabiliyorsam, herkes olabilir. Ben buysam, giyindiğimle yaptığımla, ben bu olmaya devam edeceğim. Benim için devam edeceğim. Ayşe'yi Fatma'yı Mehmet Bey'i mutlu etmek için devam edemem.

6-ZGyK

Çocuklarımın yanında ne giydiğimi konusu mu... Niye böyle bir şeyim olsun ki? Ya da çocuklarımın ne giydiğine ben niye karışayım ki? Neden karışayım. İnsanın kılık kıyafeti nasıl seçmesi gerektiği konusu, çok bireysel bir husustur.

BAŞÖRTÜSÜ DÖNEMİNDEN BUGÜNE...

Bizim ülkemizde de çok kanayan bir yaradır. Başörtüsü konusu döneminden bugüne, değişik şekillerde herkes kendi alanında toplumun diğer üyelerini rahatsız etmeden istediğini giymekte özgür olmalıdır. Bundan dolayı bana ne diyebilirler. Benim giydiği her şey çok normal.

1-sulp-z5dd

ERKEK KARDEŞİM MAÇO HAVALARA GİRMİŞTİ

Erkek kardeşim, vakti zamnında babamı kaybedince böyle bir maço havalara girmişti. Anne bak, bu Defne nasıl mayolar giyiyor diye.. Giyerim. Buna engel olacak bir erkek kardeş nasıl olabiliyor. Sanki kendi bedeninizle barış içinde olmak suçmuş gibi davranan bir güruh var."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Beğenmeyen bakmasın.Hatta gitsin Arabistan'da yaşasın açık bayanlara tahammül edemeyenler. Burası Atatürk'ün ülkesi. Laik demokratik Özgür Türkiye Cumhuriyeti.
@tahta_takunya_1977 NE DEMEK ATATÜRK'ÜN ÜLKESİ KENDİNE GEL ...TUTTURMUŞSUNUZ ATATÜRK ÜZERİNDEN PİRİM YAPIP YOL ALMAYA ADAM GİBİ GİYİNİP GEZECEKSİN AHLAKSIZLIĞIN LÜZUMU YOK.ATATÜRK'ÜN ZAMANINA BAK NE KADAR ÇOK HANIMEFENDİLER,BEYEFENDİLER VAR ÖYLE KONUŞ..
beğenmiyorsan sen arabistana Atamıza da sahip çıktınız çırılçıplak giyinmek özğürlük demek değil isteyen saygı çerçevesinde istediği gibi giyinsin Atamız bir mezardan çıkıp sizin gibi kendi menfaati için başkalarına zulmedenleri yok edecekyir diye ummakyan başka çaremiz yok galiba... özğürlük başkalarının kılık kıyafetine saygı duymaktır itham etmek değil...
ve beyin ölümü gerçekleşti
her şeyi normalleştirdiniz? özgürüz diye diye kıyafet kalmadı üzerinizde. çıplaklık özgürlük değildir. kendinize saygınız olsun biraz. o dediğin güruh namusunu düşünüyor, sizin güruh hiç tanımadığı milyonlardan beğeni almak için çıplaklık yarışına giriyor. hangi güruh daha normal düşün artık düşünebiliyorsan!
namus da namussuzluk da insana bağlıdır kıyafet ile alakası yoktur. kişi istediğini gitmekte yaşamakta özgürdür. açık giyinen bir kadın namussuz olmaz ama ona aç köpek gibi bakan aklından türlü fanteziler kuranlar iş yapmaya gelince yapamayacağını bilip iftira atanlar asıl namussuzlardir. aşın bunları artık. geliştirin kendinizi.
@dasey_sasey_1990 sen (sen derken siz değil) herşeyini sergile, sergile olmadı sergilet daha uygun gibi, sonra bakanlara namuzsuz de.. sağın, solun, önün, arkan aynı, sokağa çıkmayın diyarsanız o başka, o zaman haklısınız..
Kadın haklı. Ne isterse giyer. O sizin giyiminize karışıyor mu? Beğenmeyen bakmasın. Bence çok güzel bir bayan kendisi. Kızları da çok güzel maşallah. Allah art niyetli çakallardan korusun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler