'Deli Mi Ne?' kanalından olabilir

İstanbul’da oynan Liverpool – Chelsea Süper Kupa Finali için tüm dünyanın gözü üzerimizdeydi. Ancak bu final maçına hiç yakışmayacak olan bir olay yaşandı. 'Deli Mi Ne?' isimli YouTube kanalının sahibi Fester Abdü güvenlik güçlerini aşarak sahaya atladı. Türkiye’yi dünyaya rezil eden bu olayın ardından gözler Google cephesine çevrildi.

'Deli Mi Ne?' kanalından olabilir

Hatırlayacağınız üzere Tottenham ile Liverpool arasında oynan Şampiyonlar Ligi Finali‘nde de sahaya Kinsey Wolanski isimli bir kadın atlamıştı. Kısa süre içerisinde Instagram takipçileri artan Kinsey Wolanski, bu olayın ardından Instagram cephesinden sert bir yaptırım ile karşılaşmış ve hesabı kapatılmıştı.

Kinsey Wolanski‘nin başına gelen bu olayın Fester Abdü’nün de başına gelmesi an meselesi. Eğer YouTube cephesi bu tip şeylere Instagram gibi özen gösterebilirse, Fester Abdü’nün YouTube kanalı bir kaç gün içerisinde kapatılabilir.

Fester Abdü’nün Liverpool – Chelsea Süper Kupa Finali için tek başına o bölgeden bilet alma ihtimali çok düşük. Muhtemelen çalıştığı ajans veya bir sponsor bu kişiyi o bölgeden maça soktu. UEFA muhtemelen Fester Abdü’nün yanı sıra sponsor veya ajansı da araştıracaktır ve yaptırımlarını bu doğrultuda uygulayacaktır.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Milli Takım reklam filminde oynayan Fester Abdü isimli şahısa bu denli bir hareketin hiç yakışmadığını belirtelim.

Avrupa’da Apple satışları neden düştü?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
o kadın gibi sahaya atlayıp takipçi çekeceğini düşündü ama evdeki hesap çarşıya uymadı bir kaç takipçi için itibarı zedelemeye gerek yoktu takipçi kazanacağına takipçi kaybetti diğerlerinide yaktı
vay gerizekalı vay macera aramış ama ters tepmiş enayi...
kapatın salağa ders olsun, bir daha açamasın en ağır cezalar uygulansın adi pravakatöre...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler