MAGAZİN

Demet Akalın Atatürk'e söylediği sözlerle olay olan Tuğçe Kazaz'a sert çıktı

Demet Akalın, YouTube'da yayınladığı videosunda Mustafa Kemal Atatürk için "Ahlaksız" diyen eski manken Tuğçe Kazaz'a öfke kustu.

Son yıllarda yaptığı siyasi çıkışlarla adından söz ettiren eski manken Tuğçe Kazaz'ın YouTube kanalında yayınlanan videosunda Atatürk için söylediği "Ahlaksızlık ve dinsizlik" sözleri gündeme bomba gibi düştü. Kazaz'a en sert tepki Demet Akalın'dan geldi.

ATATÜRK HAKKINDA SÖYLEDİKLERİYLE TEPKİ ÇEKTİ

YouTube kanalından yayınladığı videosunda Cumhuriyet'in kurucularından bahseden Tuğçe Kazaz, Atatürk'ün ilahlaştırıldığını söyleyerek "Adam esti gürledi, ondan sonra adam şöyle, adam böyle, adam seçilmiş, neredeyse ilahlaştırma sürecine gidecek bir hale dönüştürüldü" dedi.

Cumhuriyetin ilanıyla birlikte Osmanlı'dan kalan mirasın silindiğini belirten Kazaz, Osmanlı zamanında olan ahlak olgusunun Cumhuriyet ile birlikte yerini ahlaksızlığa bıraktığını söyleyip sözlerine şöyle devam etti: "Bunun da tam aksi getirildi ve yayıldı. Yani ahlak mı vardı ahlaksızlık getirildi, din mi vardı dinsizlik getirildi, inanç mı vardı inançsızlık getirildi. Olan bu. Ondan sonra Kemalistler doğdu. Bugün dokunabilir misin Atatürk'e? Dokunamazsın adamın kutsalı."

"BİRİ ŞUNUN KAFASINA BİR TANE PATLATAMAMIŞ MI"

Sözleriyle Twitter'da gündem olan ve eleştirilen Tuğçe Kazaz'a bir tepki de sivri diliyle tanınan ünlü şarkıcı Demet Akalın'dan geldi. Kazaz'ın videosunu gören Akalın, "Şu videoyu çeken şunun kafasına bir tane patlatamamış mı?" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 56 yorum
tugce dogru soyluyor neden kiziyorsunuz anlamiyorum
uçkuru için din değiştiten müptezel
merhaba türkiyem, 1 simit 2 TL, ceviz 40 TL, tereyağı 45 TL, 5 lt yağ 45 TL, peynir 45 TL, et 65 TL, bademiçi 95 TL merhaba türkiyem, nasılsınız iyi misiniiiizzz? iyisiniz iyisiniiiiiiiiiiizzz... hepinize hayırlı günler, hayırlı haftasonları, hayırlı aylar, hayırlı yıllar, hayırlı hay...
şok ta 5 lt yağ 35 TL
Bimde simit 50 kuruş yağ 35 TL tereyağı 36 peynir 30 et 55 bademi bilmem ben kendimi bildim bileli badem hep pahalı zaten ama sen migros tan alıyorsan bu fiyatlar normal canım
@polat_ozkan_1976 @polat_ozkan_1976 kendini insan yerine koyup migrostan alışveriş yapmayı bile çok görüyorsun kendine bu kafa ile devam et sen.
asgari ücret 1600 iken Ankara'da 1600 ekmek alınıyordu, asgari ücret 2020 oldu 1616 ekmek alınıyor, şimdi ise 1859 ekmek alınıyor, asgari ücretin geçmişe göre alım gücünü birazcık daha artırdığı görülüyor, ekmek alma sayısı artıkça çöpe giden ekmek sayısı da artıyor galiba, asgari ücrete karşıyım ben, ya ben eşit ücret alacağım ya da sanatçısıydı sporcusuydu vs yi desteklemeyip kendi durumuma çekeceğim, kimsenin halkın sırtından geçinip de lüks içinde yaşamaya hakkı yok,
@bsavas_1984 amma uçmuşun ya baya markalı kullanıyon galiba git bime 5 litre yağ 35 lira :)
@polat_ozkan_1976 bimde sayılanlar da sağlıksız çıkıyor buna ne yapacağız
hep birlikte iyiyizzzzz zam zama zam zamzamda zamzam
@bsavas_1984 bimde şokta daha ucuz diye savunanlar garipsiniz gerçekten. sistem sizi öyle bir şartlamış ki kaliteli ürünün pahalı ürünün( ki bahsettiğimiz temel gıda maddesi) hakkınız olmadığını düşünüyorsunuz. Aman cebimde 35 lira var kaliteliyi alamıyorsam ucuzunu alırım diyorsunuz, neden ben gıda maddesini kaliteli alamıyorum demiyorsunuz. çok garip
Geri Dön