Demet Akalın'dan örnek davranış! Şırnak'a gidiyor

Kamuflaj giyip Şırnak'ta askerlere konser veren Yusuf Güney, Demet Akalın'a "Buraları görmen lazım" dedi. "Seve seve gelmek isterim." yanıtını aldı.

Demet Akalın'dan örnek davranış! Şırnak'a gidiyor

Demet Akalın, Yusuf Güney'in askerlere verdiği konserden çekilen görüntüyü Instagram hesabından paylaştı, kendisi de bölgeye gidip konser vereceğinin sinyalini verdi.

BAKAN SÖZ ALMIŞTI

İçişleri Bakanı Soylu'nun yılbaşı gecesi Kato'daki askerlerle konuşturduğu ünlü şarkıcı Yusuf Güney, sözünü tuttu. Kamuflajı çekip Komando Şırnak'ta Tugay Komutanlığında konser verdi, askerler gönüllerince eğlendi.

"GURUR DUYUYORUM SENİNLE"

Yusuf Güney'in konserinden bir bölümün görüntülerini Instagram hesabından paylaşıp "Gurur duyuyorum seninle keşke bende gelebilsem. İl il Mehmetçiğimize destek olan Yusuf kardeşim." notunu düştü.

"DAHA 11 TUGAY GEZECEĞİM"

Güney, Akalın'ın paylaşımına "Canım benim çok teşekkür ederim. İnan buraları görmen gerek. Hayatımda bu kadar gururlanmadım, duygulanmadım. Daha 11 tugay gezeceğim. Sana sürprizmiz olacak. Tüm askerlerimizin ve komutanlarımızın selamları var." yorumunu yazdı.

"SEVE SEVE GELMEK İSTERİM"

Akalın ise yoruma, "Seve seve gelmek isterim. Ne olur benim en güzel sevgilerimi ilet. Ben onların hep yanındayım. Kardeşlerimze komutanlarıma seni götüren ekibe herkese selam ve sevgiler." sözleriyle yanıt verip, askerlere konser vereceği sinyalini verdi.

kendisini-sirnak-a-davet-eden-yusuf-guney-e-10448650_879_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
reklam için herşeyi yaparsiniz siz.
helal sana yusuf askerlerimize moral veriyorsun bunu bütün sanatçılarımızın yapmasını isterim onlar bu vatanın gerçek bekçileri
buraları görmen lazım demiş nereyi gördün Yusuf Güney kışlada başka nereyi gordun
Helal olsun Yusuf Güney'e..
Aferim size.
Önce insanları hor görmemeyi öğreniniz hanım efendi. Ne demişti: Diyarbakır'dan mı geldiniz.
demet sana yakışanı yap..birileri bodrumda sahne alırken sen mehmetçiklerin yanında ol farkını göster
bir millet tüm bireyleriyle bütündür! Ne mutlu vatanı birleştirene! Ne mutlu sanatçı olupta halkına koşabilenlere! Allah yar ve yardımcınız olsun.
Helal olsun ikinize de böyle sanatçılara ihtiyacımız var
O BİR ASTSBY KIZI TABİİKİ DE TÜRK ASKERLERİNE MORAL İÇİN KONSER VERMEYİ İSTER...
senin safin belli yarana dokunmus buda bize yeter
Mehmetçiğe terörle mücadelenin bel kemigi uzman çavuşlara mutlu guzel bi gece yaşattımı yaşattı saçma sapan yorum yapmayın. Takdir etmek en yakışanı.
bu arkadaş askerlik yapmışmı
asker ocağı kutsaldır bu tür kirli emellerinize oyuncak etmemyin:(( para için ve gündemde kalmak için tskayı kulanmaya kimsenin hakkı yok... derhal soruşturma açılmalı yada bu tür olaylar kesinlikle yasaklanmalı:(((
yaw hehe bızde yedık
HELAL BE
Diğer Haberler