Demet Akalın Maldivler Tatilini eleştiren Cengiz Semercioğlu'nu topa tuttu

Demet Akalın, kendisi hakkında "Sosyal medyada paylaşım yapıp, altına da ilan koysunlar diye Maldivler'e davet edilmişler zaten" diyen Cengiz Semercioğlu'na çektiği video ile demediğini bırakmadı.

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, bugünkü köşesinde Demet Akalın ve Selin Ciğerci'nin Maldivler'de tatil yapmalarını eleştirmesi üzerine Demet Akalın'dan yanıt gecikmedi.

"YEDİĞİN, İÇTİĞİN ZIKKIMLANDIĞIN HER ŞEYİ YAZDIN"

Instagram hesabının hikaye bölümünden video çeken Demet Akalın, şunları söyledi: "Cengiz Semercioğlu bizim Maldivler tatilinden baya etkilenmiş. Oğlum sen senelerce davet edildiğin yerleri koskaca Hürriyet'e yazdın la. Yediğin, içtiğin, zıkkımlandığın her şeyi yazdın yavrum. Tur şirketi sizi de götürürdü ama eski havan yok. Artı biz bilet paralarımızı kendi cebimizden ödedik. Saygılar yavrum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
az konuşmaya bak! bunlarda sanatçı olacak bu memlekette yazık... birşey de düzgün olsun siyasetçiler berbat sanatçılar berbat gazetecisi vb. ekomomi zaten bitik..ülkede kaliteye huzur a refaha hasret kaldik...
Demet hanım nasıl olmazsa resmiyette kocasından boşanıp kocasının borçlarını ödemekten kurtuldu. Şimdi o borç taktıkları kişilerin paralarını da yemiş oluyorlar. Kocanın kazancından, hediyelerinden faydalanmaya varsın ama borç olunca bir yolunu bulup borcunuzu ödemezsiniz. Size bu imkanı sunan adalette de sıkıntı var. Zaten bu kadının neyini dinliyorlar onu da anlamış değilim.
seviyesiz insanlar
iyi ki bı Maldivlere gitmişler artık bıkkınlık geldi yeni biz sanatçı dinlemek istiyoruz sanatçı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler