MAGAZİN

Demet Akalın 'şaklaban' göndermesi yaptı! Aleyna Tilki'den yanıt gecikmedi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, klibinde robotla evlenen Aleyna Tilki’ye “Şaklaban” göndermesi yaptı. Genç popçu da Demet ablasına “İçi geçmiş” cevabı verdi.

Demet Akalın 'şaklaban' göndermesi yaptı! Aleyna Tilki'den yanıt gecikmedi

Aleyna Tilki, 'Sır' isimli şarkısının klibinde robot ile evlendi. Genç popçuya eski dostu ve ablası Demet Akalın'dan "Şaklaban" göndermesi geldi. Sivri dilli Akalın, Instagram hesabından "Bi Daha Bi Daha" şarkısını paylaşarak; "Hiçbir şaklabanlığa gerek kalmadan büyük şarkı yapmak. Sinan Akçıl teşekkürler lordum!" diyerek Akçıl'a teşekkür edermiş gibi yapıp Aleyna Tilki'ye gönderme yaptı.

ALEYNA'DAN CEVAP GECİKMEDİ

Tilki de bunun üzerine "Burda pop dünyasının içi geçmiş heralde. Hayatımın en sürreal ve eğlenceli lansmanını yaptım düğün konseptiyle. Lady Gaga etten kıyafet giyince kimse garipsemiyor. Ben robotla evlenince buradaki herkes şok" cevabı verdi. Akalın, daha önce de Aleyna Tilki için "Yazık dünya starı olacağım diyordu, çocuk dizisinde başrol oldu" tepkisi göstermiş ve ikili arasında gerilim başlamıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Aleyna'yı sevmem ama Demet'ten nefret ediyorum. Aleyna senin çocuğun yaşında ve yaptığı işler harika değilse bile kötü de değil. Sende ne tip ne de ses var ama bu günlere nasıl geldin anlaşılır gibi değil. Zamanında adam yokluğuna denk gelmiş olmalısın. Gerçi bir başarın yine de yok. Sadece insanlar tanıyor o kadar. O değil de bu Demet güya boşanmıştı ama hemen ardından kocasıyla yaşamaya devam etti. Yoksa bu boşanma dümenden mi yapıldı? Kocanın icra borçları geldi de onlardan kurtulma formülü mü bu? Eğer öyleyse dikkat et bunun bedelini Allah senden muhakkak soracaktır.
lady gaga yapmış sen taklitcisin demekki.kendin ol.kendin üret birşeyler
körler sağırlar… müthiş gündemde kalmalar herkesin işine yarıyor..
Geri Dön