Deniz Akkaya'nın siniri geçmedi!

Deniz Akkaya, kızıyla bikinili poz verdiği için kendisini eleştiren Cengiz Semercioğlu'na ateş püskürdü. Instagram hesabından açıklama yapan Akkaya, Semercioğlu'nun geçmişte el altından rüşvet aldığını iddia etmişti. Bu iddialardan sonra Akkaya bir kez daha açıklama yapma gereği duydu.

Deniz Akkaya'nın siniri geçmedi!

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, önceki günkü yazısından ünlü manken Deniz Akkaya'nın, kızıyla bikinili objektiflerin karşısına geçmesini eleştirdi. Akkaya ise kendisini eleştiren Semercioğlu'na sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

"O YAŞTAKİ ÇOCUĞUN İŞİ BİKİNİ MODELLİĞİ OLAMAZ"

Semercioğlu, "Bu kadarı yeter Deniz" başlıklı yazısında şu ifadelere yer verdi: "Deniz Akkaya, 9 yaşındaki kızı Ayşe'yle bir süredir mayo ve bikinili pozlarını koyuyor sosyal medya hesabına... Anne kız bir bikini markası için modellik yapıyorlar. O yaşta bir çocuğun işi bikini modelliği olamaz. Belki Ayşe, 30'unda bir bilim insanı olduğunda bu fotoğrafları çektirdiğin için seni asla affetmeyecek."

"EL ALTINDAN RÜŞVET ALDIN"

Semercioğlu'nun yazısına, Deniz Akkaya'dan cevap gecikmedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Akkaya şunları söyledi:

ğığı

"Çok yanlış taşa çarptın. Hele evladımı bahane ederek. Yaptığın rezillikleri, el altından aldığın rüşvetler ile Cihangir'de yan yana dizdiğin evler ile sen de çocuklarına muhteşem bir baba profilisin. Sen bu ülkede ahlaktan bahsedecek en son kişisin.

İnsanlara ebeveynlik taslamak, saman altından ahlak dersi vermek istiyor isen önce oralarda tertemiz olacaksın! Terbiyesiz kelimesi sana aslen o kadar yakışır bu durumda."

"ŞUUR YOKSUNU"

Akkaya bu açıklamalardan sonra hızını alamayıp bir kez daha paylaşıp yaptı. Akkaya'nın hedefinde yine Semercioğlu vardı. Akkaya Semercioğlu'nun "İçinde hiçbir iftira, hakaret olmayan, kırıp dökmemeye özen gösteren bir eleştiri yazısı yazıyorum" sözlerine de şöyle cevap verdi:

manken-deniz-akkaya-kiziyla-bikinili-12242388_6080_m

"Şuur yoksunu! Bu ülkede tek başına aslanlar gibi mis gibi bir evlat yetiştiren bir anneye annelikten vurup kalp kırmıyorum, kırp dökmüyorum yazıyorsun! Şuur yoksunu! Senin için kalp hangi değerler ayaklar altına alınınca kırılır?

manken-deniz-akkaya-kiziyla-bikinili-12242388_6499_m

Bitti o 90'lar kafası Cengiz efendi! Salla kalemi sonra karşındaki kendini açıklayacak mecra bulabilmek için türlü rica minnet dönemi bitti! Herkesin artık dijital dünyada kendi gazetesi var! Had bil, edepli ol öyle kalem salla!"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
al birini vur öbürüne
Àrmut. dibine duser.....her iki tarfta. hakki gereksiz here mesgul etmeyin .ya yanarimda haytta bir sanat icra edememis .ruhsuz insanlar konu edikirken sesiz sedasiz open sinema duayenlerini hatirlmak bile zor maynet yoldan ciktin gibi duzgun haber ver
Cengiz Semerci oğlu sen kimsin?Haddini bil yoksa bildirirler sana.Sana ne el alemin ailesinden kızından. önce kendine bak,ailene bak.Ne halatlar karıştırıyorlar onları takip et.Millete bel altından vurmayı bırak
Yani kadının 9 yaşındaki çocuğa bikini giydirip yayınlaması sana göre normal. Bence asıl sen aileni takip et zira zihniyetin bozuk.
hepinizde pisliksiniz.ar edep kalmamis ,tek gayeleri sosyal medyadan begeni almak.Allah odununuzu bol eder inslh.cocuk istismari bu iste.akli yetmeyene o sekil niyeki.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler