MAGAZİN

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci gerilimi sonrası İzzet Çapa'dan şaşırtan karar

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci gerilimi sonrası İzzet Çapa'dan şaşırtan karar

Geçtiğimiz haftaya Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci gerilimi damga vurdu. Cinsiyet değiştirdikten sonra her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren Ciğerci'ye Deniz Akkaya'nın sert yanıtı tepki çekmişti. Deniz Akkaya'nın tavrı gündem olurken İzzet Çapa ise programı bıraktı.

Bir süredir İzzet Çapa ile Uçankuş TV'de Canlı Masa isimli program sunan Deniz Akkaya, geçtiğimiz hafta Selin Ciğerci ile birbirine girdi.

Anne olmak istediğini dilen getiren Ciğerci, "Ben sadece isteklerimi söyledi. Ha evlatlık alırım ha o yöntemle olur. Ben sadece taşıyıcı anne istiyorum dedim. Türkiye'de bunun yasak olup olmadığını biliyor muydum sanki? Siz bana bunu söyleyeceğinize kadar koronayı bilip maske çıkardınız. Bu kadar beni çocuğumla para kazanmama taktıysanız... Daha çocuğum olmadan böyle konuşuyorsun ayıp ya" dedi.

Bunun üzerine araya giren Akkaya ise "Selincim olamaz, kanunlar izin vermiyor" deyince küplere binen Ciğerci "Sana ne" diyerek öfke kustu.

aüaüa

İZZET ÇAPA SESSİZ KALMADI

Tartışma bununla da kalmadı. Akkaya hızını alamadı ve Ciğerci'yi geçmişiyle vurmak istedi. Selin Ciğerci'yi fuhuşla suçlayan Deniz Akkaya'nın bu tavrı da LGBTT bireyleri tarafından büyük tepki çekti. Bu gerilimin üzerine Canlı Masa isimli programın diğer sunucusu İzzet Çapa'nın programı bırakması ise dikkat çekti.

Ekran Alıntısı

Bir süredir Canlı Masa'da sunuculuk yapan İzzet Çapa programı bırakma kararı aldı. Çapa bu kararını sosyal medyada şu notla duyurdu: "Hayat insanın karşısına bin türlü şey çıkartır… Kimisini keyifle, kimisini görev addederek yaparsın… Bazı masalar vardır ki adı dost sofralarıdır; onlarda muhabbetle oturur her anından keyif alırsın… Ve fakat bazı masalar vardır ki artık tadı kaçmıştır… Ne söylediğin lafın bir manası, ne konuşulan konunun bir anlamı kalmıştır…

Ekran Alıntısı

Herkes anlamsız bir hezeyanla kendi derdine düşmüş, ortak sohbet diye bir şey kalmamıştır… Sen yüreğinle oradasındır, başkalarının bin türlü başka hesabı vardır… İşte böyle zamanlarda, o masalardan vaktinde kalkmasını bileceksin… İşte böyle durumlarda, artık demir almak günü gelmiştir zamandan diyecek ve yoluna gideceksin… Ne güzel demiş Neşet Baba nurlar içinde uyusun… ‘Şahsınıza karşı haddi aşan, hududu geçen, küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın...’ Haydi bana eyvallah…"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Tabi yaa lazbiyenliği erkek erkeğe ilişkiyi normalleştirelim öyle bir niyeti olan gitsin hollandaya
Deniz Akkaya'yı hiç sevmem ama burada yerden göğe kadar haklı. Erkek erkeğe evlenen iki kişi, bir de kadın kılığına girmiş olan bebek istiyor. Yok taşıyıcı anne falan diye hem bizim hukuk kurallarımıza aykırı hem de ahlaki yönden de sorunlu bir şey istiyor. Nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça bir olay.
memleketin en önemli meselesi çözüldü
cigercimidir nedir defolup gitsede kurtulsak... acun abi cozer bu isi kocasi futbolcuynus gotursene hollandaya aldgin takima onu
Kardeş o futbolcu denilen şahıs neredeyse amatör sayılacak bir kulüpte oynuyor. Bence o kulüp buna para bile vermiyordur hatta belki para alıyordur. Maksat etiket olsun diye futbolcuyum deyip dolanmak için böyle bir şey yapıyor.
Geri Dön