MAGAZİN

Deniz Seki'nin büyük değişimi! Son haliyle görenleri şaşırttı!

Bir süredir verdiği kilolarla adından söz ettiren şarkıcı Deniz Seki, yeni imajıyla şaşırttı. Takipçileri yeni şarkısının kapak çekimi için objektif karşısına geçen Seki'yi tanımakta zorlandı.

Deniz Seki'nin büyük değişimi! Son haliyle görenleri şaşırttı!

Kilolarıyla uzun yıllar başı dertte olan Deniz Seki, 2,5 ayda 20 kilo kaybederek iğne ipliğe dönmüştü.

denizseki4

Sıkı beslenme ve spor ile kısa sürede fit bir görünüme sahip olan şarkıcı Deniz Seki, Instagram üzerinden paylaştığı son fotoğraf ile hayranlarını şaşırttı.
denizseki2
Saçından, makyajına stil değişikliğine giden Seki'nin yeni hali takipçileri tanımakta zorluk çekti. 50 yaşındaki şarkıcı adeta 25 yaş geriye gitti.

TAKİPÇİLERİ TANIMADI

Birçok hayranı, fotoğrafın altına "Deniz bu sen misin?" şeklinde yorumlar yazdı.

denizseki

Bazı kullanıcılar ise makyajı ve photoshop'u abarttığı yönünde yorum yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
kadın uyuşturucu bulundurma kullanma vb suçlardan ceza aldı hapis yattı sözde sanatçı arkadaşları kadını hapis çıkışı bağrına bastı..bunu normal karşılamak kendilerinin de kullanıyor olmasından kaynaklıdır..herneyse ölene kadar kullansınlar umurumuzda olmaz da bunlar mı TÜRK GENÇLİĞİNE örnek olacak? örnek olacak kişilere sanatçı denir..bu ve buna benzeyen kendini bilmezlere değil!!!...
geçti bolunun pazarı sür eşeğini niğdeye
ablam iyi yoldasın yakışmış ama photoshop lu resmin aşağıdaki sanki başkasının kafası sana ait olmayan bir resim gibi ne gerek var olmayan bir şeyi pazarlamaya
Geri Dön