MAGAZİN

Deniz Seki zayıflamasının sırrını açıkladı! "Buz terapisi"

Son dönemde formda görüntüsüyle dikkat çeken Deniz Seki sırrını açıkladı. Instagram'dan paylaşım yapan Seki "Photoshop yok ama buz terapisi var" notunu düştü. Demet Akalın, İrem Derici, Gülben Ergen, Gülşah Saraçoğlu gibi birçok ünlü arkadaşı ise, buz terapisiyle ilgili Seki'yi soru yağmuruna tuttu.

Deniz Seki zayıflamasının sırrını açıkladı! "Buz terapisi"

50 yaşındaki ünlü şarkıcı Deniz Seki son aylarda verdiği kilolarla dikkat çekiyor.
E3NdUdHWYA4iO_-
Fazla kilolarından kurtulan ve 36 bedene kadar düşen şarkıcı Deniz Seki, yeni haliyle sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor.

seki4
Bazı paylaşımlarında Photoshop yaptığı iddia edilen ünlü şarkıcı, bu defa buzdolabı önünde çekilen bir karesini paylaştı. Seki paylaşımına ""Photoshop yok ama buz terapisi var" notunu yazdı. Seki'nin paylaşımında buzdolabındaki bazı ürünler de dikkat çekti.

seki3

ARKADAŞLARI SORU YAĞMURUNA TUTTU

Seki'nin paylaşımına ise arkadaşı Gülben Ergen, "Neymiş o neymiş neymiş? Nasıl kullanacağız? Ne kadar kullanacağız? Anlat anlat lokum hanım anlat bakayım" yorumunu yaptı. İrem Derici ise "Bu muydu geçen bahsettiğin ürün?" notuyla Seki'ye soru sordu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
bu kadin bana cok itici geliyor...
Bu kadın uyuşturucu tüccarı mıydı? Sanki yıllarca hapiste yatmıştı gibime geliyor. Daha hangi yüzle kilo verdim diye medyaya çıkıyor anlamıyorum
Kestirdin mideyi bide akil mi veriyon!
Göbeğini içine çekme....sal gitsin..
Geri Dön