Tribünde gerginlik! 'Başkanlarını boşuna dövmemişler'

Denizlispor - Galatasaray maçı sırasında Denizlisporlu bir grup taraftar ile Galatasaray antrenörleri Necati Ateş ve Hasan Şaş arasında gerginlik yaşandı. Necati Ateş'in taraftarlara el-kol hareketi yaparak, "Bunların başkanlarını boşuna dövmemişler demek ki" dediği iddia edildi.

Tribünde gerginlik! 'Başkanlarını boşuna dövmemişler'

Süper Lig'de sezonun ilk haftasında Yukatel Denizlispor'un evinde Galatasaray'ı 2-0 yendiği maçın ardından Denizlisporlu bir grup taraftar ile Galatasaray antrenörleri Necati Ateş ve Hasan Şaş arasında gerginlik yaşandı. Protokol tribünün altındaki localarda yer alan Denizlisporlu taraftarların söz dalaşına girdiği iddia edilen Necati Ateş ve Hasan Şaş, taraftarlara karşılık verince tansiyon yükseldi.

078851d16ae92fec0f586feb4ec30b2f

Denizlispor taraftarları, Galatasaray'ın iki antrenörüne küfrederken, Necati Ateş küfürler nedeniyle polislere sitemde bulundu. Olayın büyümesi özel güvenlikler ve polisler sayesinde önlendi. Tribünden sahaya indirilerek oyuncuların sahaya çıktığı körükten soyunma odalarının bulunduğu bölüme geçen Necati Ateş'in, el-kol hareketi yaparak, "Bunların başkanlarını boşuna dövmemişler demek ki" dediği iddia edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Ahlaksız sporcunun lisansını iptal etmesen sahada olmasa tribünde oda olmazsa tesislerde heryerde Ahlaksız dır.
@hal_il_2016 aynen katılıyorum bunlar sporun ahlaksızı
Hasan Şaş gibiler değil sahaya stad çevresine sokulmamalı
hazmedemediler ne yapacaklarını şaşırdılar şaşlar ikisiide
KÜFÜR.. OLAN. YERDE.. SPOR.. OLMAZ.. İNSANLIK HİÇ OLMAZ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler