Didem Soydan'dan yine cinsel organ göndermesi!

Arizona Üniversitesi'nde öğretim üyesi olan bilim insanı Betül Kaçar, NASA'nın evrendeki yaşam izlerini araştırmak için kurduğu ekibe dahil edildi. Bu gelişme sonrası sosyal medyada büyük bir coşku yaşanırken, bir twitter kullanıcısı Betül Kaçar'ın NASA açıklaması ile manken Didem Soydan'ın cinsel organ açıklamasını karşılaştırdı. Bu tweeti gören Soydan'ın cevabı oldukça sert oldu.

NASA ekibine kabul edilen Betül Kaçar, twitter hesabından; Güzel bir haber. Kelimelere dökmekte zorlanıyorum, ama şöyle. Evrende yaşamın izlerini araştırmak icin oluşturulan yeni bir NASA ekibine kabul edilmişim. Bu seneye ufak bir sağlık sorunu ile başladım. Bu gelişme ilaç gibi geldi." ifadelerini kullandı.

IMG_0702

Betül Kaçar'ın paylaşımının altına yorum yapan bir kullanıcı, Betül Kaçar'ın NASA açıklaması ile manken Didem Soydan'ın cinsel organ açıklamasını karşılaştırdı.

110A6A9D-31F9-4C51-AABA-2159B5086B45

Bu paylaşıma oldukça sinirlenen Didem Soydan herkesi şaşırtan şu ifadeleri kullandı:

10D6D06B-3CA2-4077-BFD8-E7731C5135DE

"Betül hanımdan rica et senin bamyaya bir çare bulsun. Belli ki bir acın var... Durduk yere yoksa niye ve ne alaka değil mi?"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Nolur bu kadın ğibilere prim vermeyin arkadaş midem bulanıyor kaybolup gitsinler başarılarıyla,eğitimiyle ülkesini temsil etti şeylerle başarılı olan insanları konuşalım övelim kendi acısı var ki adam çok iyi laf koymuş erkekliği orğan boyuyla eş değer tutan birine ne denir ki.
Bu kadının, Bir bilim insanı ile kıyaslaması bile çok abes. Yazıkk
bu didem den ne istiyorsunuz ya, didem gibi doğrusu dürüstü kolay çıkmıyor millettin yalalası değil bu camianın nasıl camia olduğu belli. dobra insanları gerçeği söylemekten çekinmeyen insanları yerden yere vuruyorsunuz. Didem i tanımam ama görmüşlüğüm var Asaleti yeter kız la uğraşmayın lap diye alırsınız boyunuzun ölçüsünü
Kadın açık ve net söylüyor 15 santim altı beni kesmez diyor ebatları böyle Olmayan bence hiç konuşmasın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler