Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ağustos böceğinin gerçek ömrünü öğrendi! Yıllardır anlatılan hikayeye isyan etti... "Böyle bir şey olabilir mi ya?"

  'Ağustos Böceği ve Karınca' öyküsüne isyan eden bir kadın paylaşımı TikTok kullanıcılarının ilgisini çekti. Ağustos böceğinin gerçekte 4 haftalık ömrü olduğunu öğrenen genç kadın TikTok paylaşımında, "Akılsız karınca ya. Adamın 4 haftalık ömrünü bir de çalışarak geçirttirecek" ifadelerini kullandı.

  'Ağustos Böceği ve Karınca' öyküsü pek çok kişinin bildiği popüler bir öyküdür. Hikayede Karınca, bütün yaz boyunca çalışır ve kış için evini ve yiyeceklerini hazır eder. Ağustos böceği de yan gelir yatar. Karıncayla alay eder. Kış geldiğinde yiyeceksiz kalan ağustos böceği, karıncanın kapısını çalar fakat karıncadan olumsuz tepki alır. Ağustos böceğinin gerçekten 4 haftalık ömrü olduğunu öğrenen bir kadın ise bu hikayeye TikTok'tan yaptığı paylaşımla adeta isyan etti.

  kapak1

  Karıncanın 4 haftalık ömrü olan ağustos böceğini çalıştırmaya teşvik etmesine sinirlenen kadın, "Arkadaşlar böyle bir şey olabilir mi? 4 haftalık ömre sahipmiş. 17 sene toprak altında kalıyor ağustos böceği. Yukarı çıkınca da 4 hafta yaşaybiliyor sadece 1 ay ve karınca diyor ki gel çalışalım. Akılsız karınca ya. Adamın 4 haftalık ömrünü bir de çalışarak geçirttirecek. Yazık ya gerçekten yazık. La Fontaine önce hayvanların ne kadar yaşadığını öğren" dedi.

  kapak23

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü genç kadının paylaşımını yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Samimiyeti ne kadar özlemişiz diye düşünüyorum hep" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten haklı valla" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler