Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Parkta yakınlaşan çifte polis copla müdahale etti! O anlar sosyal medyada çok konuşuldu... "Pantolonunu toplasaydın bari"

  Kolombiya'daki Copacabana parkında meydana gelen olayda bir çift çevresinde bulunanlara aldırış etmeden yakınlaşmaya başladı. O anlar bir kişinin cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedilmeye başlandı. Çiftin yakınlaştığı anlara polis memurları copla müdahale etti.

  MYNET-DIŞ HABERLER Kolombiya'daki Copacabana parkında ismi açıklanmayan bir çiftin yakınlaşması çevredekilerin tepkisine neden oldu. O anlara devriye gezen polis ekipleri anında müdahale etti. Görüntülerde polis memurunun adamı copuyla dövmeye başladığı anlar da yer aldı. Adamın pantolonunu yukarı doğru çekmeye çalışırken gözaltına alındığı fark edildi.

  12

  Çift kabahati nedeniyle herhangi bir hapis cezası almadı ancak bunun yerine 16 günlük maaşına eşdeğer para cezasına çarptırılabilecek.

  kaapak56

  Görüntüler sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekerken o anlara yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Pantolonunu toplasaydın bari" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten çok iğrenç" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler