Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Nişanda toplanan takılarla burun estetiği yaptırdılar! "Çocuklarına da sünnetinden topladıkları parayla yaptırırlar artık"

  Sosyal medyadabir çift yaptıkları paylaşımla kısa sürede dikkatleri üzerine çekerek gündem olmayı başardı. Nişanda topladıkları para ve altınlar burun estetiği yaptırdıklarını dile getiren çift, nişanda çekilen bir fotoğrafları ve ameliyattan sonraki hallerini gösteren bir fotoğraflarını paylaşınca gündem oldu.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde nişanda topladıkları takılarla burun estetiği yaptırdığını dile getiren bir çift kısa sürede gündem oldu.

  1

  Nişanda çekilen fotoğrafını "Aşkım nişan parasıyla burunlarımızı yaptıralım" notunu ekleyerek paylaştı. Ardından ise ikilinin estetik ameliyat sürecinden görüntüler ve burunlarının ameliyattan sonraki hali yer aldı.

  23

  O anlara sosyal medyadan yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Çocuklarına da sünnetinden topladıkları parayla yaptırırlar artık" yorumunu ekledi.

  3

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Nişanda ne kadar toplandığını merak edenler" yorumunda bulundu. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Nişan kârlı geçmiş" ifadesini kullandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler