Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İş başvurularının hepsinde reddedildi! Nedenine bakınca şaşırdı: "Özgeçişime yanlışlıkla koyduğum şey beni dehşete düşürdü"

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan 21 yaşındaki Claire Schmitt isimli bir kadın iş başvurusu için gönderdiği özgeçmişinde beklenmedik bir dosya daha olduğunu fark edince şaşkına döndü. Pop sanatçısının fotoğrafını fark eden Schmitt, "Özgeçmişinde pop ikonu Miley Cyrus'un bir fotoğrafı vardı. Oraya onu nasıl koyduğumu bilmiyorum" dedi.

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin Orange bölgesinde yaşayan 21 yaşındaki Claire Schmitt isimli bir kadın iş başvurusu için gönderdiği özgeçmişindeki inanılmaz hatayı paylaşınca gündem oldu.

  34

  Kennedy News'e yaptığı açıklamasından başvuru yaptığı tüm işyerlerinden reddedildikten sonra özgeçmişini incelemeye karar verdiğini söyleyen Schmitt, "Gördüklerim karşısında şoke oldum" diye konuştu.

  677

  Özgeçmişini hazırladığı sırada Twitter'de bir sekmenin açık olduğunu ve Miley Cyrus'un komik birresmini bulup kaydettiğini hatırladığını ifade eden Schmitt, "Özgeçmişimin üzerinde milyonuncu kez düzenleme yapmayı ve onu gerçekten mükemmel hale getirmeyi yeni bitirmiştim. Cyrus'un resmini farkında olmadan öz geçmiş için kullandığım sekmeye koymuşum. Daha sonra bir daha bakmadan PDF olarak onu indirdim ve şirketlere göndermeye başladım" dedi.

  tiktok14

  TikTok'ta 1.2 milyondan fazla izlenen gönderisinin ardından Schmitt kendisini daha iyi hissettiğini söyleyerek "Yaptığım hatadan dolayı çok tedirgindim. Gelen yorumlar gerçekten beni çok rahatlattı" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler