Dünya 5 numarası NRG, DreamHack Masters Malmö davetiyesini kaptı

Dünya sıralamasında 5. sırada yer alan ve StarLadder Major 2019 Americas Minor’de şampiyonluğa ulaşan NRG, DreamHack Masters Malmö’de yer alacak.

Dünya 5 numarası NRG, DreamHack Masters Malmö davetiyesini kaptı

DreamHack Masters Malmö‘de yer alacak yedinci takım organizatörler tarafından açıklandı. Son zamanlarda çıkışını sürdüren Kuzey Amerika ekibi NRG, DreamHack Masters Malmö organizatörleri tarafından gelen daveti kabul etti.

NRG’nin tırmanışı sürüyor

NRG, ESL One Cologne 2019‘da 5-6. sırada yer almıştı. Ardından ise BLAST Pro Series Los Angeles 2019‘da yer alan ve 3. sırada tamamlayan NRG, son olarak ise StarLadder Major 2019 Americas Minor‘de şampiyonluğa ulaştı. 22 Temmuz’da güncellenen dünya sıralamasında 5. sıradaki yerini koruyan Kuzey Amerika ekibi organizasyonda, OpTic Gaming, Astralis, fnatic, Liquid, Vitality ve NiP ile birlikte DreamHack Masters Malmö yer alacak.

İlginizi çekebilir: Berk Rip Tepe CFG: Güncel Config Ayarları ve Ekipmanları

DreamHack Masters Malmö 1-6 Ekim tarihleri arasından Malmö Oyun Haftası’nın bir parçası olarak bizlerle birlikte olacak. İsveç’te düzenlecek olan DreamHack Masters Malmö’nün ödül havuzu ise 250.000 dolar olarak belirlendi.

DreamHack Masters Malmö yer alacak takımlar ise şöyle:

OpTic
fnatic
Astralis
Liquid
Vitality
NiP
NRG


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler