E-5’te korkutan görüntü

İstanbul’da her gün binlerce sürücünün kullandığı E-5 otoyolunda kadın motosiklet sürücüsünün davranışı bu kadarına da pes dedirtti. Kadın sürücünün, arkasına oturttuğu kasksız çocuğu kendisine belinden iple bağlayarak seyir etmesi adeta ölüme davetiye çıkardı.

Olay, İstanbul’da her gün binlerce araç sürücüsü tarafından kullanılan E-5 otoyolunda yaşandı. Haliç Köpsürü üzerinden Edirne istikametine seyir eden motosiklet sürücüsü kadın, arkasında oturan çocuğu kendisine ip ile bağlayarak seyir etti. Kadının bu davranışı adeta ölüme davetiye çıkardı. Hızla giden araçların arasından geçen kadının zaman zaman yaptığı hatalı davranışlar, kazaya da davetiye çıkardı. Kadına sımsıkı sarılan çocuğun korkusu ise yüzünden okundu. Zaman zaman sağ eli ile trafikte seyir halinde olan diğer sürücülere de el hareketi yapan kadının bu davranışı diğer sürücüler tarafından da tepki çekti.

Genellikle trafiğin ortasından seyir eden kadın sürücü, kendisine kask takarken arkasında bulunan çocuğa ise kask takmadı. Kadın sürücünün yaptıkları bununla da sınırlı kalmadı. Diğer sürücülerin kendisini görüntülediğini gören kadın, bu kez kendi başında bulunan kaskı da çıkararak tehlikeli seyrine hızlı bir şekilde devam etti. Kadın bir süre daha seyrettiği trafikte daha sonra gözden kayboldu. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
BEN KASK DIŞINDA BİR ANORMALLİK GÖRMEDİM AMA ÇEKİMİ YAPAN ARKADAŞ BU UĞURDA TACİZ DERCESİNDE BİR HALE GİRMİŞ. ASIL KORKUTAN BENCE ÇEKİM YAPAN KİŞİ. BAYAN MOTORSİKLET SÜRÜCÜSÜ O YÜZDEN DİKKATSİZCE YOLDAN GÖZÜNÜ AYIRIYOR VE BU TACİZDEN KURTULMAK İÇİN EMNİYET ŞERİDİNDE BİLE TEHLİKELİ BİR ŞEKİLDE SEYİR YAPIYOR. LÜTFEN TRAFİKTE MOTORSİKLET SÜRÜCÜLERİNE ANLAYIŞLI DAVRANIN.
beyinsiz herif motorsiklete kaza yaptıracaksın resmen taciz eder gibi takip etmşsin..belliki kadın çoçuğunu okula götürüyor yada okuldan aldı..sanane geri zekalı......
Tamam Bu ablamız yanlış yapmış hemde çok yanlış .Ama bu kareleri çeken arkadaşımız neden daha fazla kayıt etmiş allah korusun ablamız o çekimde korkup bir hata yapsa yada çekilmemek için başka bir yanlış yapsa ve kaza olsa sorumlusu kim olucak.Yanlışş üstüne yanlış.Tespiti yap sonra ilgili mercilere ver ..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler