MAGAZİN

Ece Erken yasak aşkıyla görüntülendi

Ece Erken yasak aşkıyla görüntülendi

Ece Erken'in Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yasak aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. İkilinin Macaristan'ın başkenti Budapeşte çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

Sunucu Ece Erken'in, Fikret Orman’ın başkanlık döneminde Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla birlikte olduğu ortaya çıktı.

ece-erken1

Magazin kulislerinde konuşulan iddialara göre Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun, 15 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Benan Hanım bu ilişkiyi öğrenince boşanma davası açtı.

ekran-alintisi

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU KİMDİR?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 yılında Rize'de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığını yürütmektedir. Yaklaşık 1 yıl Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği yaptı. 15 yıllık evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babası.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Bu bayan programında pek çok kadın için ahlak üzerinden ahkam kesiyordu diye hatırlıyorum.
Farketmez yine ahkam keser. Bunlar böyledir, gidip sorsan kendisinde nokta kadar kusur görmez. Ona göre kendisi yine harika bir insan. Dürüst, ahlak abidesi. İşin aslı işte ortada.
tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü..........
Kıyamet alameti
Geri Dön