Ekrem İmamoğlu'ndan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi eleştirilerine yanıt!

YSK'nın resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini önde götüren Ekrem İmamoğlu, Esenyurt'ta halka hitap etti. İmamoğlu, derbi kararıyla ilgili eleştirilere yanıt olarak, "Gideceğim kardeşim. Galatasaray bu şehrin takımı değil mi? Fenerbahçe bu şehrin takımı değil mi? Gideceğim kardeşim. Bu kadar net" dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi eleştirilerine yanıt!

Ekrem İmamoğlu, Esenyurt'ta vatandaşlara seslendi. İmamoğlu, Fenerbahçe-Galatasaray maçını stattan izleme kararının eleştirilmesine tepki gösterdi.

"GİDECEĞİM KARDEŞİM, BU KADAR NET"

İmamoğlu'nun konuşmasından satır başları şöyle:

Bu seçimden dolayı insanları başkalaştırmaya çalışıyorlar. Neymiş efendim, 15 bin oyla seçilir miymiş. '1 oyla bile seçilir' dediler. Bazı insanlar var 1 oyla bile seçilse milletini birleştirir. Neymiş, İmamoğlu neden maça gitmiş... Gideceğim kardeşim. Galatasaray bu şehrin takımı değil mi? Fenerbahçe bu şehrin takımı değil mi? Gideceğim kardeşim, Bu kadar net.

"VERİN MAZBATAYI, BAKALIM İŞİMİZE"

Süreci uzatmayın kardeşim. Süreci uzattıkça sıkıntıya giriyorsunuz. Problem çıkıyor. Yav kardeşim verin mazbatayı bakalım işimize.

Kuşmuş, pelikanmış beni ilgilendirmiyor. Kimsenin başarısız oldu diye bu milletin geleceğini sıkıntıya sokma hakkı yoktur. Bu millet adına size hizmet etmek için benden kaçsa ben kovalarım kardeşim. O kapıyı kilitlese ben bacadan girerim. Sayın Cumhurbaşkanı ile çok iyi anlaşır diye korkuyorlar.

"MİLLET MAZBATAYI VERMİŞ"

Kimin mazbatasını kime vermiyorsunuz? Millet mazbatayı vermiş. Sen uygun görsen ne olur, görmesen ne olur.

Yüksek Seçim Kurulu’na sesleniyorum. Sizin kapınızı anlamsız yere çalanlara kapınızı kapatın. Görevinizi yapın, bizi normalleştirin. Bizi dünyaya rezil etmeyin. Yolumuzu açın demokrasimizi güçlendirin. Bu uyarılarımı YSK’ya yapıyorum. Bu millet mazbatayı verdi mi? Bu akşam Fenerbahçe-Galatasaray maçına gideyim mi? Her iki takım da centilmence mücadele etsin. Son sorum. Büyükşehir Belediye Başkanlığına gittiğimde hep beraber Saraçhane’ye geliyor musunuz? İstanbul’da huzurun teminatı olacağım.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 135 yorum
helal olsın başkanım git tabi en dogal hakkın
Allah Allah,adam bir sporsever olarak gidemez mi??? Taraftar gidiyor,siyasetçi gidiyor,sanatçı gidiyor ve Vip ağırlanıyor da Sayın İmamoğlu niye gitmesin,niye gitmesin,niye Vip ağırlanmasın?
helal basganim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler