Ekrem İmamoğlu'nun 1 Mayıs görüntüleri sosyal medyada gündem oldu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 1 Mayıs 2013'de kaydedilen görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, 2013 yılının 1 Mayıs eyleminde, biber gazı yediği görüntüler ortaya çıktı.

2013 yılında CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı olan İmamoğlu, 1 yıl sonra Beylikdüzü Belediye Başkanı oldu.

Görüntülerde, İmamoğlu'nun CHP Beylikdüzü teşkilatı ile yürüdüğü ve yürüyüş esnasında polisin müdahalesiyle karşılaştığı görülüyor. İlçe kortejinin önünde yürüyen Ekrem İmamoğlu, polisin biber gazına maruz kalıyor. İmamoğlu gaz atılan alandan sakin bir şekilde uzaklaşıyor.

İmamoğlu'nun biber gazı yediği görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 58 yorum
ABİ DESENE BİRİ BİR PARMAK BASMIŞKİ MERDİVENLERİ BÜYÜK BİR HIZLA ÇIKIYOR EĞER PARMAK ÇOK SAĞLAMSAKİ PARMAĞIN SAĞLAM OLDUĞU KANITLANMIŞ GİBİ DAHA CHP NİN GENEL BAŞKANLIĞINA ORDANDA KENDİ CUMHURLARININ BAŞKANLIĞINA DEĞİN YÜKSELTİRLER FETÖNÜN VE PKK NIN GÖZÜ AYDIN
1 Mayıs resmi bir bayramdır.. Katılmak suç mu ?
Sizin gibi gerçekleri çarpıtanlar utansın. Tüm Türkiye, pkk'lılara kucak açanlları, onlarla kardeşlik türküleri söyleyenleri unutmadı. Kendi geldikleri yeri ve onları getirenleri herkes iyi biliyor. Buna kendi yemek yediği tabağa etmek denir. Ne kadar yazık ki! sizin gibiler hala gerçekleri inkar ederek, başkalarının hakkına sahip çıkmaya çalışıyorsunuz.
ÜLKEYİ KALKINDIRANLAR FAYDASI OLANLAR OTOBÜSLERDE SABAH AKŞAM AYAKTA PERİŞAN !!!!! YALANDAN ÇALIŞIYORMUŞ GİBİ YAPAN MAAŞ ALANLARSA ÜLKENİN EKONOMİSİNE ZARAR VERENLERE  SOYANLARA ÇAKARLARLA YOLLARI AÇILIYOR !! YAZIK !!!!!!!!! HAAALA BUNU ANLAMAYAN ZAVALLILAR VAR !!!!
langa teyo sana birini hatırlattı mı
@teyo2013 bide adamlara lahmacun pide ısmarladılar 2 milyon tele
biber gazı sıkanlar utansın büyük başkan
CHP GERÇEK GELECEKTEKİ BAŞKANI DİYENLERE SESLENİYORUM AYNEN ÖĞLE...!!!!!! ALLAHIN İZNİYLE
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler