El Ele Tutuşan 28 Haftalık Doğan Prematüre İkizler Kalbinizi Eritecek

El Ele Tutuşan 28 Haftalık Doğan Prematüre İkizler Kalbinizi Eritecek

Avustralyalı Glen ve Anthea Jackson-Rushford’un“kurabiye” ikizleri 11 hafta erken doğdular ama dünya genelindeki herkesi etkileyen olağanüstü bir dayanıklılık ve birlikte kalma azmi gösterdiler.

Melbourne’lü çiftinin 4 Ocak’ta gebeliğin 28. haftasında, her biri 1 kilonun altında olan (veya 900 gramdan biraz fazla da denebilir), Kristian Ian ve KristianaMicaela adını verdikleri ikizleri oldu.
Dünyaya erken gelmelerine rağmen anneleri Anthea Jackson-Rushford arkadaşlarına ve ailesine Facebook üzerinden “İkisi de büyüyor! Şu an beklediğimiz tek şey bu!” şeklinde haber verdi.
İkizler küçük birer mucize ancak daha da hayret verici olan, 1 haftalık olmalarına rağmen sürekli el ele tutuşmaya çalışmaları. Anne Anthea kısa bir süre önce ikizlerin babalarının kucağında, babalarıyla ve kendi aralarında sürekli temas halinde oldukları bir video yayınladı:

> Amazing!!! Needs to go viral!!! ?? our preemie twins Kristiana and Kristian! Born at just 28 weeks and 1 day! Weighed in at under a kilo each! ?? #preemietwins > > Posted by [Anthea Jackson-Rushford](#) on [13 Ocak 2016 Çarşamba](https://www.facebook.com/cookie.jackson/videos/10156446002745252/)

Video daha şimdiden dünya çapında 7,4 milyon kez izlendi.
Anthea daha sonra “Açıkça görebileceğiniz gibi el ele tutuşmadan duramıyorlar” şeklinde bir paylaşımda da bulundu. TODAY.com ikizler hakkında daha fazla bilgi almak için ebeveynlerine ulaştı ancak geri aranmadılar.
İkizler doğduktan kısa bir süre sonra Anthea Facebook’da, ikizlerini tüplerle görmelerinin biraz rahatsızlık verici ancak anlaşılır ve normal olduğunu yazdı. Amacının, ikizlerin mümkün olduğu kadar çok fotoğraf ve videosunu yayınlayarak, bunu yaşayan bütün anne ve babalara onların gayet iyi olduklarını göstererek umut vermek olduğunu söyledi.

> Both my angels holding hands again as if they were born to! Amazing sight! > > Posted by [Anthea Jackson-Rushford](#) on [16 Ocak 2016 Cumartesi](https://www.facebook.com/cookie.jackson/posts/10156457200690252)

Anthea: “Bunu yaşayan bütün anne ve babalar, günümüzde her şeyin mümkün olduğunu düşünerek rahatlayın” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler