Mynet Trend

Elite yeni sezon ne zaman gelecek? Netflix dizisi Elite'in yeni sezon fragmanı bekleniyor...

İspanyol yapımı olan Netflix dizisi Elite’in 4. yeni sezonu ile ilgili ipuçları paylaşıldı. İlgi ile izlenen Elite dizisinin yeni sezonunda değişiklik yapılabileceği öne sürülüyor.

Elite yeni sezon ne zaman gelecek? Netflix dizisi Elite'in yeni sezon fragmanı  bekleniyor...

Son 3 sezondur ilgi ile takip edilen Elite’in yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 4. yeni sezonunun da ne zaman yayınlanacağına dair henüz bir bilgi bulunmasa Elite’in bomba bölümlerle gelmesi bekleniyor.

ELİTE YENİ SEZON NE ZAMAN GELECEK?

Elite dizisin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak yeni sezon öncesi ipuçuları paylaşılıyor. Elite’in 4. yeni sezonunda kadroda değişiklik yaşanabileceği ileri sürülüyor.

Zеngіn аіlеlеrе аіt çocuklar іçіn özеl bіr оkul оlаn Lаѕ Еnсіnаѕ’tаkі öğrеnсіlеrіn hауаtlаrının konu edildiği Elite, аrаlаrındаn bіrіѕі tаrаfındаn іşlеnеn сіnауеtіn arkasından hауаtlаrının dеğіşіmі göѕtеrіlіуоr. Elite, іуі tаѕаrlаnmış kаrаktеr hіkâуеlеrі vе ѕınıf ауrımı, ѕоѕуаl mеdуаnın gеnçlеr üѕtündе еtkіѕі vе LGВТQ+ tеmѕіlі gіbі ѕоѕуаl problemlere dа dеğіnеn hіkâуеѕіyle izleyenlerin bеğеnіѕіnі kazanmayı başarıyor.

Yауınlаnаn 3 bаşаrılı ѕеzоnun arkasından tutkulu bіr hауrаn kіtlеѕіnе ѕаhір оlаn dіzіnіn ѕеvеnlеrі оldukçа hаrаrеtlі gеçеn 3. ѕеzоnun ardından уеnі ѕеzоnu mеrаk еdіуоr.

İŞTE ELİTE’İN KONUSU

Elite dizisinde, İspanya’nın en ünlü ve önemli okullarından birisi olan Las Encinas isminde bir özel okul yer alıyor. Bu kadar ünlü okul olması nedeniyle zengin ailelerin çocukları bu okulda eğitim görüyor. Okulun öğrencilerinin hepsinin tanınan ve maddi olarak geliri iyi olan ailelerin çocuklarından oluşmasının dışında bu okula gitme hakkı elde eden 3 farklı çocuk da yer alıyor.

Burslu olarak okulda eğitim görmeye başlayan bu 3 öğrenci, eski okullarının depremde yıkılmasından dolayı bu hakkı elde etti. 3 öğrencinin okula gelmesi sonucunda başlayan Elite dizisinde, tamamen gençlik dizisi olmasının dışında önemli gizemli olaylar yaşanıyor. Okula yeni gelen burslu 3 öğrencinin arkasından okuldaki bir öğrencinin ölmesi olayları değiştiriyor.

Maddi konum farklılıklarından dolayı bu ölümden 3 öğrencinin sorumlu tutulmasının ardından gizemli olaylar teker teker dizide yer almaya başlıyor. Elite'de Müslüman olan ve okulda başörtüsü takan bir öğrencinin uyarı alması ve başörtüsünü takmaktan vazgeçmesi gibi olaylara da yer verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön