Emiliano Sala'nın ölüm nedeni belli oldu

Otopsi raporu ortaya çıktı ve Emiliano Sala'nın ölüm nedeni belli oldu. Sala'nın ölümünün boğulma değil, kaza sırasında başına ve gövdesine aldığı darbeler nedeniyle gerçekleştiği belirtildi.

Emiliano Sala'nın ölüm nedeni belli oldu

Emiliano Sala'nın ölüm nedeni belli oldu... Nantes'dan Cardiff City'ye transfer olduktan sonra yeni kulübüne katılmak üzere yola çıkan Emiliano Sala'yı taşıyan uçak 21 Ocak'ta Manş Denizi'ne düşmüş ve geçtiğimiz hafta oyuncunun cansız bedenine ulaşılmıştı.

Düşen uçakta Sala ile birlikte hayatını kaybeden pilot David Ibbotson'un cesedi henüz bulunamazken, 28 yaşında hayata veda eden Sala'nın ölüm nedeni belli oldu.

BOĞULMA DEĞİL, ALDIĞI DARBELER NEDENİYLE ÖLMÜŞ
Açıklanan otopsi raporunda Emiliano Sala'nın ölümünün sanılanın aksine boğulma değil, kaza sırasında başına ve gövdesine aldığı darbeler nedeniyle gerçekleştiği belirtildi. (Goal)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Tahmin edttim. Zaten son konuşmasında uçağın parçalanacak gibi olduğundan bahsediyordu. Çok temiz kuluymuş. boğularak ölüm çok acı verir. bu şekilde rahat can vermiş. Mekanı cennet olsun. Yanlız merak ettiğim. Sala bilmeyebilir de. O Pilot bilmiyormu böyle uçakla oraya kış mevsimi gidilemeyeceğini. O bölgedeki rüzgar. O uçağı kaldırıp denize çakar orası garibime gitti. Keşke normal bir yolcu uçağı ile gitseymiş. O uçaklar çok daha denetimli şekilde gidiyorlar. O genç yaşta. Çok üzüldüm gerçekten. Hele köpeğine ayrı üzüldüm.
Pilotun kayıp olmasına dayanarak Sala'nın nişanlısının dedikleri haklı çıkartıyor bu ölümün arkasında kasıt var araştırılsın demişti
milyon dolarlar kazanan futbolcunun bu külüstürle seyahat etmesi tuhaf
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler