Emina Jahovic: Çocuklarım burada biz artık Türk olduk

Mustafa Sandal’la boşanan Emina Jahovic, çocuklarını alarak memleketi Sırbistan'ın Sancak Bölgesi'ndeki kenti Novi Pazar’a yerleşeceği iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Emina Jahovic: Çocuklarım burada biz artık Türk olduk

Mustafa Sandal’la 10 yıllık evliğini geçen yıl sonlandıran Sırp asıllı şarkıcı Jahovic önceki gün Nişantaşı’ndaki bir restorandaydı.

Çıkışta ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Jahovic, çocuklarının Türkiye’de eğitim gördüğünü ve kendisinin de Türk vatandaşlığına geçtiğini söyleyerek “Ben burada yaşıyorum çocuklarım burada zaten o tamamen uydurma bir haber, hiçbir ev almadım keşke öyle dendiği gibi milyonluk ev alsam, oraya yerleşemem çocuklarım burada biz artık Türk olduk” diye konuştu.

DSC_3399

Emina Jahovic ayrıca yakın zamanda Türkiye’de kozmetik işine girerek ticarete atılacağını da söyleyerek “Burada kozmetik işine giriyorum güzel bir makyaj ve parfüm koleksiyonu hazırlıyorum. İnşallah güzel bir perakende ve online mağaza olacak. Kendi markam olacak, her şey İtalya’da üretiliyor şu an onunla uğraşıyorum. Ticaret benim daha az tanıdığım bir alan olduğu için şarkıcılıktan daha zor” ifadesini kullandı.

Jahovic geçen yıl yollarını ayırdığı eski eşi Mustafa Sandal’la ilgili “Mustafa Bey’le ortak bir single ya da farklı çalışma yapacak mısınız?” sorusuna ise “Öyle bir hayalim yok” yanıtını verdi. (SnobMagazin)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Helal olsun
vallahmı çok merak ediyorduk yemeden içmeden kesilmişti hanım efendi gittimi diye..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler