Emine Bulut'un annesi isyan etti: Yazıklar olsun onlara

Kırıkkale'de eski kocası tarafından 10 yaşındaki çocuğunun yanında vahşice katledilen Emine Bulut'un annesi Fadime Bulut, "10 yaşında ki çocuk; bunlar çekim yapıyor anneanne diyor. Onlar çekim yapıyor, ben ambulans çağırın diyorum" dedi.

Emine Bulut'un annesi isyan etti: Yazıklar olsun onlara

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Emine Bulut'un acılı ailesine ziyaret ederek taziyelerini iletti. Can, gerçekleştirdiği ziyarette anne-baba ve kardeşlerine baş sağlığı diledi.

ACILI ANNE GÖZYAŞLARIYLA ANLATTI

Olay anını anlatırken gözyaşlarına boğulan anne Fadime Bulut, "Bu çekimi yapıyor eli tutuyor da o çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar bu çekimi yaparken o çocuğu oradan kurtaramıyor. Oradakiler hiç bir şey alıp atmadı kafasına. Benim 4 çocuğum var onlar oraya girerdi. Onlarında anası, babası ailesi var. Yazıklar olsun onlara. Issız yer olsaydı tamam da en kalabalık yer. Kadınlar böyle kesilip kesilip de atılmasın. Oradaki mahkumlar da gerekeni yapar inşallah. Bir babalık duygusu yaşamış 10 sene sonra da nasıl gelmiş de annesini böyle etmiş. Ambulans arayın diyor 10 yaşındaki çocuk. Bunlar çekim yapıyor. Anneanne diyor 'onlar çekim yapıyor' diyor. Ben diyorum ambulans arayın. Bekir'in telefon eline geçmiş teyzesini aramış" dedi.

1

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
insanlik ölmus maalesef kadin goz gore gore öldu milletin duyarsizligi yuzunden
Sayın millet vekilim icra makamı olarak idamı masaya yatırın
önce seni yatıralalım masaya şunu bi anlayamıyorsunuz idam çıkarsa akp karşıtlarını üzerine suç atıp atıp asarlar bunu şu akılsız kafanıza sokun.devletin eline fırsat vermiş olursunuz.bu olaylar her yerde ve insanlığın oluşmasından bu tarihe her zaman olmuştur.bundan sonrads olacaktır bunu malesef kimse engelleyemez.bu cinayetlerde devletin eli var.neden çünkü kadın hakkı diye basbas bağırıyor buda erkek ve kadın bireylerin birbirine cephe almasına sebep oluyor.şu bir gerçektirki asıl sebebin altında devlet vardır bu böyle biline.
Türkiye de böyle adalet olursa bu cinayetlerin arkası kesilmez adam otobüste genç kızı taciz ediyor hakim serbest bırakıyor bu canavarı sallandır bakalım bir daha böyle cinayetler oluyormu
Yapmayın artık bu tür haberleri insanlara ters tepki yapıyor bu olaydan sonra kaç tane oldu bakınız bu tür haberler insanları daha çok etkiliyor artık bu haberi kaldırin
aynen arkadaşım sonuna kadar haklısın.ama durmazlar neden çünkü devlet ve basın bundan besleniyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler