Engin Altan Düzyatan'ın yeni imajı sınıfta kaldı!

Diriliş Ertuğrul'un yıldızı Engin Altan Düzyatan, Kurşun dizisi için imaj değiştirdi.

Engin Altan Düzyatan'ın yeni imajı sınıfta kaldı!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin yıldızı Engin Altan Düzyatan, dizinin devamı niteliğinde yayınlanacak olan Diriliş Osman dizisinde Burak Özçivit ile beraber rol almak istemeyince Diriliş serüvenine son vermiş, Kurşun dizisine transfer olmuştu.

engin-altan-duzyatanin-yeni-imaji-KiqQ.jpg

Diriliş Ertuğrul'da rolü gereği saçı ve sakalı uzun olan Düzyatan, Kurşun dizisi için bambaşka bir imaj oluşturdu. Yeni imajını sosyal medya hesabı Instagram'dan hayranları ile paylaşan Engin Altan, geçer not alamadı.

engin-altan-duzyatanin-yeni-imaji-8xtz.jpg

Engin Altan Düzyatan'ın yeni imajı hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Diriliş: Ertuğrul'daki imajıyla çok beğenilen Altan, yeni imajıyla pek beğenilmedi.

engin-altan-duzyatanin-yeni-imaji-qRgR.jpg

1,7 milyon takipçili Instagram hesabından yeni imajını paylaşan Engin Altan Düzyatan, beğenilerde istediğini alamasa da eşi ve baldızı fotoğrafı beğenerek Altan'a desteklerini sundu.

engin-altan-duzyatanin-yeni-imaji-F1Hx.jpg

Altan'ın fotoğrafın yorum yapan bir takipçisi, "Sakallarını uzat lütfen." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Sarı pala Remzi" yorumunu yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
arkadaşım sanat böyle birşey yeri gelir sakal uzatır yeri grlir saç uzatır yeri geldimi kısa aç ve tıraş olur ne gerekiyorsa onu yapıyorlar tek bir filimle kıyaslama yanlış olur her filimde farklı izlenmeli
Sanat, saç, sakal ve siyaset zaten birbirine karışmıştı.
Bunlarin işi bu parayi kim verirse onun istediği şekile kiliğa karaktere girecekler bunlarin işi tiyatro oyuncu bunlar oyuncu hayatlari oyun kim parasini verir ne derse onu yaparlar bir bakarsin karakterli guzel biri bir bakarsin falan filan ne olursa olsun önemli olan para..O hayatlari bosunami yasiyorlar o arabalara binebilmek evlerde oturabilmek icin bir çok insanin yapamayacagi ne varsa yapabiliyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler