Erhan Çelik, Gülben Ergen'e tazminat davası açacak!

Gülben Ergen ile evli olduğu dönemde aldatılan Erhan Çelik yaşanan son skandalların ardından, eski eşine 50 kuruşluk tazminat davası açacak.

Erhan Çelik, Gülben Ergen'e tazminat davası açacak!

Evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşayan Gülben Ergen, evli olduğu dönemde Erhan Çelik'i aldattığı magazin gündemine bomba gibi düştü. Gülben, Erhan için uzaklaştırma kararı alırken, Erhan da 50 kuruşluk tazminat davası açacak.

YASEMİN DUĞLES'İ ŞAHİT OLARAK GÖSTERECEK

tolga_dugles_in_yuvasi_yikiliyor_h2713_83e96

Yasemin - Tolga Duğles

UçanKuş TV'nin edindiği bilgiye göre, zinanın suç sayılmaması nedeniyle bu konuda bir çalışma ve araştırmaya girmeyen Erhan Çelik, bu durumda Gülben Ergen'e "50 kuruşluk" tazminat davası açmaya karar verdi. Erhan Çelik'in bu davada şahit olaraksa adı Gülben Ergen'le birlikte anılan Tolga Duğles'in eşi Yasemin Duğles'i şahit olarak göstereceği öğrenildi.

gergen

erhan_manset

glben-1

skandall (1)

54564

kavga

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
gülben de sakallı seviyor galiba...:)) tipler aşağı yukarı hep aynı...
@jashua111 Bu tespitinizden dolayı yakında sakal bırakanların sayısı artabilir :))
iğrenç olaylar doğruysa
eski eşler, eski sevgililer, onların eski eşleri, 20yıl öncekiler, eski görümceler... ohoooo.. bu ne iyi reklam yaptılar hepsi. ayrılan bitmiş gitmiş.. daha niye bulaşırlar ki birbirlerine. hazımsızlık olsa gerek. g.ergenden boşanmışsın daha ne. muhatap olunan, tek söz hakkı duğlesin karısı. boşanmamışsa. o konuda bile 3yıldır ayrı yaşanıyordu, mahkemesi devam ediyorken, tek sessiz kalan da duğlesin karısı. kalan kim varsa kavgaya atlamış:))
Ne yani Gülben evli iken kocasını aldatsın sonra kocasını suçlu çıkarsın öyle mi? Erhan Çelik bu olayda ne yapsa yeridir. Diğer dahil olanlar için bir şey diyemem.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler