MAGAZİN

Seren Serengil'in hesabını ele geçiren hackerdan Gülben Ergen'e tehdit

Geçtiğimiz gün Seren Serengil'in instagram hesabı hacklenmiş, bu konuyla ilgili gözler Gülben Ergen'e çevrilmişti! Bugün ise hesabı hackleyen kişiden ilginç bir açıklama geldi. Açıklamada Gülben Ergen'le ilgisinin olmadığı söyleyen hacker, kavgada Seren Serengil'den yana olduğunu belirterek Gülben Ergen'i tehdit etti.

Seren Serengil'in hesabını ele geçiren hackerdan Gülben Ergen'e tehdit

Pazartesi günü instagram hesabı hacklenen Seren Serengil kendisinin yer aldığı canlı yayın programında 'bunu size kimin yaptırdığını biliyorum' sözleriyle okları Gülben Ergen cephesine çevirmişti.

SereSerengil’in hesabını çalan kişi yaptığı paylaşıma “Gülben Ergen’le alakam yoktur” yazması dikkati çekmiş bu açıklama üzerine Seren Serengil yaptığı açıklamada “beni dün gece hacklediler çünkü beni susturmaya çalışıyorlar. Bunun kimin yaptırdığını biliyorum. Gülben Ergen hakkında konuşmamam için bunu yapıyorlar” demişti.

Seren Serengil’in hesabını çalan şahıs bugün konuştu ve “Gülben Ergen ile herhangi bir bağlantım yoktur, aralarında geçen kavgada tarafım Seren Serengil’dir. Hesabı satarsam aralarındaki kavgada Seren Serengil kötü etkilenecektir, bu yüzden hesabı kendisine teslim edeceğim. Gülben Ergen ve tarafı kendine dikkat etsin. bu bir tehdittir” dedi.ı! 'Hep düşman...'

Az önce Seren Serengil'in çalınan hesabından şöyle bir açıklama geldi.

dfdsfsdjpg

skandall (1)

54564

kavga

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
nefret edilen biri oldu çıktı bu kadın

İlginizi Çekebilir

Geri Dön