Eşi tarafından aldatıldıktan sonra zengin ve yaşlı erkeklerle birlikte olmaya başlayan Jade'in itirafları

Işıklar söner ve Jade iç çamaşırları içerisinde farklı bir kadına dönüşür. Bazen komşu kızı bazen yaramaz dövmeli kadın... İşte zengin ve yaşlı erkeklerin isteklerini yerine getiren kadının hikayesi.

Eşi tarafından aldatıldıktan sonra zengin ve yaşlı erkeklerle birlikte olmaya başlayan Jade'in itirafları

Farklı erkeklerin fantezilerini yerine getirmek Jade için meslek haline gelmiş durumda. En azından faturalarını ödemekte zorlanmamasını sağlayan bir meslek!

2

Jade, kendisini aldatan eşinden boşandıktan haftalar sonra, arkadaşlık ettiği genç kadına bol para ve hediye veren yaşlı ve zengin adamların dünyasına girdi.

Whimn'e açıklamalarda bulunan 32 yaşındaki Avustralyalı üniversite öğrencisi kadın, ikiye katlanan faturalarını ödemek için paraya ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Fakat bu durum Jade için sadece parayla alakalı değil. Jade şu anda dokuz erkekle flört ediyor ve her buluşması ona 2.800 tl kazandırıyor.

En sevdiği flörtü ise 50 yaşında.

3

Genç kadın diğerlerinin, hayat tarzına saygı duyduğunu ve gerçek ilişki ile uğraşmak istemedikleri için onları tercih ettiğini söyledi ve ekledi:

''Beni eğlendirmek zorunda değiller. Onlara sabahları ''Merhaba. Umarım güzel bir gün geçirirsin.'' şeklinde bir mesaj ya da çıplak fotoğraflarımı yollarım. Fakat onlara ne yaptıklarını asla sormam.''

Devlet için çalışan ve yazı işleriyle ilgilenen Jade, bu dünyaya ilk kez 20 yaşındayken girmiş.

4

Farklı bir şekilde kandırılmış olmasına rağmen sıkı şarap ve yemek politikası içerisinde seks sınırlarını korudu.

Jade'in annesinin olup bitenlerden haberi yok. Yakın arkadaşları ise hayat tarzından haberdar. Jade her nereye gidiyorsa yakın arkadaşlarına söylüyor. Hatta aralarında kullandıkları anahtar kelimeleri bile var.

Jade, bu işi yapmak isteyen kadınları, sadece para için yapmamaları gerektiği, zengin ve yaşlı adamların seksten daha farklı arayışları da olduğu konusunda uyardı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler