Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle: 75. bölüm ile Hızır'ın kararı!

Bu akşam yeni bölümünü ekrana taşıyacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Ünal'ın açıklamaları sonrası intikam sürecinin oldukça kanlı geçeceğini gösterdi. Geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümüyle ekranda olan dizide Hızır’ın tüm tehlikeli işlerden uzaklaşarak köyde yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı. Kızının öldürülmesiyle birlikte sahalara geri dönme kararı alan Çakırbeyli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 75. bölümde oldukça önemli ifadeler kullandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle: 75. bölüm ile Hızır'ın kararı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleyicileri, bir süredir düşmanlarından sevdiklerini koruyamıyor olmanın acısını duyan Hızır'ın, kalemini kıracağı ismi bulduğuna şahit oldu. Sırada çok iyi tasarlanmış bir planı uygulamak var.. Bunun için kendini öne atan kişi Hızır Ali olur. Hayatta kendinden başka sevdiği biri kalmayan Ünal da 75.bölüm ile masasının başına gelebilecek olası tehlikelerin önlenmesi adına bu plana ayak uydurmak zorundaydı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE HIZIR'IN CİDDİ KARARLARI!

ATV ekranlarında takipçileriyle yine, bu akşam saat 20.00'de buluşan dizide Çakırbeyli’nin intikam alma isteği diziye damga vurdu. Son bölüm ile kızının katilleri ile ilgili bilgi toplamaya başlayan Hızır “Korksunlar çünkü ölmedim” diyerek bu işte parmağı olan herkesten hesap soracağını kanıtlayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile mezarlık sahnesi dizinin takipçilerini gözyaşlarına boğarken kızını defneden Çakırbeyli masadakilerden de yardım isteyecek.

Son bölüm izle!

Son bölüm esnasında, yani 75. bölüm ile Meryem’den aldığı teklif sonrasında İstanbul’da araştırmalara başlayan Ceylan ise yakın dostlarıyla görüşme gerçekleştirecek. Katiller kim olursa olsun hepsinin yakalanması için talimat veren Çakırbeyli operasyonların başında bizzat yer alacak. Ünal Kaplan ise Çakırbeyli’nin öfkesinin farkına vararak “Bu savaş çok kanlı olacak” çıkışını yaptı.

Ailesini bir arada tutmayı kendine görev bilen Meryem için ise artık her şey anlamsızlaşmaya başlamıştır. Bir ferdini daha kaybetmiş ailenin başında artık toparlayıcı biri yoktur. Bu boşlukta Mübeccel'in ölümünden sonra yaşamak dayanılmaz gelen Servet ya intikam almak için bir şeyler yapacak ya da kendinden caydı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler