Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Görünce gözlerine inanamadı! Evinin önünde sevişen çifti kilometrelerce öteden yakaladı

  52 yaşındaki Taylandlı Waralak Frisch, Almanya'da tatildeyken güvenlik için evinin etrafındaki kameraları izliyordu. Frisch, iki gencin evinin önünde cinsel ilişkiye girdiğini görünce gözlerine inanamadı. Yaşadığı bölgede böyle şeylerin pek yaşanmadığını söyleyen Frisch, erken saati de göz önüne alınca yaşananlara şaşırdığını dile getirdi.

  Görünce gözlerine inanamadı! Evinin önünde sevişen çifti kilometrelerce öteden yakaladı

  Waralak Frisch, eşiyle birlikte Almanya'da oldukça fazla zaman geçirdiği için, kendisi uzaktayken mülkü izlemek amacıyla Tayland, Phuket'teki Kamala Subdistrict Kathu Bölgesi'nde bulunan evinin etrafına kameralar yerleştirmişti. Görüntülere baktığından evinin önünde ilişkiye giren çifti gören kadın, şoke oldu.

  ŞAŞIRDI

  0_11

  Görüntü, 21 Haziran'da saat 22.35'te Waralak'ın evinin hemen önünde bulunan bir su makinesinin arkasında yabancı olduğuna inanılan bir erkek ve bir kadının cinsel ilişkiye girdiğini gösteriyordu. Yaşadığı bölgede böyle şeylerin pek yaşanmadığını söyleyen Frisch, erken saati de göz önüne alınca yaşananlara şaşırdığını dile getirdi.

  TAYLAND'DA SUÇ

  0_1

  Tayland'da kamuya açık alanda cinsel ilişkiye girmek suç olduğu için polis çiftin bu davranışını uygunsuz olarak değerlendirdi. Tayland yasalarına göre, kamuda ahlaksızlık yapanlar on yıla kadar parmaklıklar ardında hapis cezasıyla karşı karşıya kalabilirler.


  Express

  En Çok Aranan Haberler