MAGAZİN

Ezgi Eyüboğlu’ndan sevgilisi Oğulcan Engin’e esprili gönderme! ‘Gözlüğünü arama’

Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğulları Oğulcan Engin ile aşk yaşayan Ezgi Eyüboğlu sosyal medya hesabından sevgilisine eğlenceli bir gönderme yaptı. Koronavirüs salgınından öncesinde tutkulu bir aşka yelken açan Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin karantina sürecini beraber geçirmişti. İkili ilişkilerine dolu dizgin devam ediyor.

Ezgi Eyüboğlu’ndan sevgilisi Oğulcan Engin’e esprili gönderme! ‘Gözlüğünü arama’

Seda Sayan’ın Bodrum sahnesini izlemeye beraber giden Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu ilişkilerini sosyal medyada paylaşmaktan çekinmiyor. Oğulcan Engin’in yakın çevresiyle ile tanışan Ezgi Eyüboğlu gelin olarak şimdiden aileye kabul edildi. Güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu Seda Sayan’ın sahnesinden sonra Oğulcan Engin’in kardeşi Elif Engin’in mezuniyet kutlamasına da katıldı. Müstakbel görümcesi ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan başarılı sanatçı aşkını gizlenmeden yaşamaya başladı.
ezgi eyüpoğlu
Geçtiğimiz günlerde Oğulcan Engin’in babası Sinan Engin ile de tanışan Ezgi Eyüboğlu sosyal medya hesabından takipçilerini gülümseten bir paylaşım yaptı. Oğulcan Engin’in güneş gözlüğünü ödünç alan güzel yıldız bu anları sosyal medya hesabından sevgilisine duyurdu. Oğulcan Engin’i de gönderisine etiketleyen Ezgi Eyüboğlu videosuna “gözlüğünü arama” notunu düşerek gülümsedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler