SPOR

Fatih Altaylı: Abdürrahim Albayrak bırakıyor

Fatih Altaylı, Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak'ın görevini bırakacağını iddia etti.

Fatih Altaylı: Abdürrahim Albayrak bırakıyor

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yaptığı açıklamalarda Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak'ın görevi bırakacağını iddia etti.

Abdürrahim Albayrak'ın kırgın olduğunu ve görevi bırakmak istediğini iddia eden Altaylı, "Koca Galatasaray Yusuf Günay diye birinin eline kalmış. Kim Yusuf Günay? Abdurrahim biraz kırgın, uzaklaşmış vaziyette, 'Ailem falan, bırakacağım' falan diyor" dedi.

465

Fatih Terim'in de 1 yıl dinlenmesi gerektiğinin altını çizen Altaylı, "Bence Fatih Hoca desin ki 'Arkadaşlar ben 1 sene dinlenmek istiyorum'. Çünkü bu normal bir şey değil. Başkan hastalıkla mücadele ediyor. Anlıyorum onu, koltukta kalmak istiyor. Seçime getirsin Galatasaray'ı. Galatasaray'ın bir başı bir sonu belli olsun, başkana da yazık" şeklinde konuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Bu adam bir simge, galatasarayla ilişkisi asla bitmez..
Fatih Terim ne zaman gidecek, gerçi gitse ne olacak arda gelecek, bu seferde o perişan edecek bizi, offf ki offf....!
Galatasaray kurmaylarının mevkiisi;kırgınlık kabul etmez,hele bu kırgınlık aile içindeyse geçicidir kol kırılır yen içinde kalır.Can Abdulrahim Başkan ve Can Fatih Hocamız;hayattaki başarıların varlığının gerçekliği kadar,hastalıkla(Coronavirüs)mücadele ile ölüm ile yaşamın gerçekliğini aynı anda yaşadılar.Kurmayların Galatasaray'a duyduğu sevda ve aşk ile,tersi durum her zaman payidar kalacaktır;Fakat mutlak gerçek, Vatandan sonra Galatasaray'ın mutlak varlığı ve geleceğidir.Biz gerçek Galatasaraylılar,kurmaylarımıza;güveniyor,seviyor ve sayıyoruz.Aşk,armaya adanmış hayatlar hep baki...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler