SPOR

Fatih Terim'in doktoru yeni açıklamalarda bulundu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in durumu hakkında doktoru Prof. Dr. Ferah Ece açıklamalarda bulundu. Ece, deneyimli teknik adamın şu an için hiçbir şikayetinin olmadığını ve evde karantina altında tedavisinin süreceğini söyledi.

Fatih Terim'in doktoru yeni açıklamalarda bulundu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucunda hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Deneyimli teknik adam, bugün tedavi gördüğü Liv Hospital’da Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığında oluşturulan komisyon kararıyla taburcu edildi.

Prof. Dr. Ferah Ece, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Hocamız bugün taburcu edildi. 18 Mart’ta koronavirüs testiyle başvurmuştu. Yaklaşık 1 hafta sonra bizim hastanemize yattı. Biz de Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine uygun olarak tedaviye başladık. Burada tedaviyi bir konsey, bir ekip olarak veriyoruz. Benim başkanlığımda birçok uzmanın bulunduğu bir konseydir bu. Burada Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine göre tedavileri planlıyoruz, takiplerini yapıyoruz. Hocamızın da takiplerinde gayet iyi gitti; kliniği, şikayetleri azaldı. Bilgisayarlı tomografide lezyonda gerileme görüldü ve şu anda hiç şikayeti yok. Ancak hala pozitif. Bu nedenle de karantina altına aldık hocayı ve takip ediyoruz. En ufak bir şikayeti olduğunda da gerekli olan tetkik ya da tedavileri değiştirmeleri için tekrar hastaneye gelecek. Bu karantina dönemi kişinin kendini izole etmesi. Kendini evde izole edecek, maske takacak, dışarı çıkmayacak, insanlarla temasında sosyal mesafeye özen gösterecek ve kendinde yeni gelişebilecek yeni şikayetleri muhakkak takip edip bizimle irtibat halinde kalacak. Biz de bu arada tekrar bazı tahlilleri evden yürütüyor olacağız."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
Sayın Hocam, pozitif olan bir hastayı taburcu ediyorsun, ama umreden gelen hacılarımızda ek bir hafta daha karantina süresi devam ediyor. Oldu ya her şey ters gitti ve evinde vefat etti Fatih Terim (covid-19’ya hocamız), sorumluluğu kim alacak. Sizin yaptığınızın cinayete teşebbüs olduğunu düşünüyorum. Kısaca Hocam diyorsunuz ki; aslında Fatih Terim Covid-19 değildi.
arkadaş Fenerbahçeli normal böyle şeyler. tamam şampiyon sakin ol. sizin 6-0 var
@toprak990000 ne sorumlulu alacak doktor? şu anda doktorların dokunulmazlıgı millet vekilinin ustundedir ha? konustugun lafi tartmalısın
????????????????????
Geçmiş olsun vatandaş olsaydı töbe bırakmazlardı
zengin olunca sucluda olsan hasta da olsan salarlar bole kardesim ozaman umrecileride salsinlar ne alaka bu hastaysa karantinada olacak evinde degil gozetim altinda cikis yasagi olacak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler