SPOR

CANLI

Fenerbahçe'den Göksenin Köksal açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Spor Toto Basketbol Ligi'nde dün akşam oynanan Galatasaray Odeabank maçının ardından resmi internet sitesinden açıklamada bulundu. Açıklamada, Göksenin Köksal kastedilerek "61 numaralı oyuncunun tribünlere yönelik galiz küfürleri ve ve vücut hareketleri tüm kamuoyunun malumudur" denildi.

Fenerbahçe'den Göksenin Köksal açıklaması

Kulübün resmi sitesindeki açıklamalarda şu ifadeler yer aldı:

"Dün akşam oynanan Fenerbahçe – Galatasaray Odeabank Spor Toto Basketbol Süper Ligi 6. Hafta maçında, 92-74 kazandığımız karşılaşmanın 3. periyodunda, rakip takımın 61 numaralı oyuncusunun, özellikle takımımız farkı açtığında, tribünlere yönelik galiz küfürleri ve vücut hareketleri, tüm kamuoyunun malumudur.

Bahse konu oyuncunun geçmişten bugüne süregelen tahrikleri, küfürleri ve Fenerbahçe Camiası’na yönelik, sporun ruhuna aykırı her türlü eylemi için hem 6222 sayılı yasa, hem de Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Talimatları nezdinde gerekli şikayetler delilleriyle birlikte yapılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
işin gücün gancıklık FB.
@abin o zaman edilen küfürleri üzerine al.deki oyuncumuz bize küfür ediyor,biz razıyız.çünki biz bütün gs liler aynı bk uz de.
@abin gancıklara geçirdik gittiler hahaha 7
bu eziklerde kendi futbolcularının tahriklerine bakmıyor yok bize küfür ettiler yok bizi dövdüler ınga ınga diye ağlıyorlar baskette 2 kere çaktık hafta sonuda çaktıkmı tam olacak bu fetösaraylılara
6222 Sayılı kanun sadece fenerbahçe oyuncuları ve taraftarlarına uygulanan bir kanundur.. çıktı çıkalı fener haricinde hiç kimse 6222 sayılı kanundan dolayı ceza almamıştır..
Geri Dön