MAGAZİN

Ferhat ile Şirin ne zaman başlıyor? Yayın tarihi açıklandı! İşte Ferhat ile Şirin 1. bölüm fragmanı ve konusu

Fox TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Ferhat ile Şirin'in 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ın başrollerde oynadığı Ferhat ile Şirin, imkansız bir aşkın hikayesini anlatıyor. İstanbul’un otantik ve masalsı dünyasında geçen efsanevi aşk hikayesi olan Ferhat ile Şirin'in yayın tarihi ve günü de Fox TV tarafından açıklandı. Peki Ferhat ile Şirin ne zaman yayınlanacak? İşte Ferhat ile Şirin konusu, oyuncuları ve 1. bölüm yeni fragmanı.

Cansu Dere ile Tolga Sarıtaş, efsane aşk hikayesi Ferhat ile Şirin'in modern bir aşk hikayesi olarak yeniden tasarlandığı iddialı dizide başrolde oynayacaklar. Yapımını O3 Medya ile Artistanbul’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, senaryosunu Savaş Korkmaz’ın kaleme aldığı FOX’un yeni dizisi Ferhat ile Şirin'in yayın tarihi de belli oldu.

Ferhat ile Şirin dizisi ilk bölümüyle 22 Kasım Cuma 20.00'de FOX TV'de yayınlanacak.

FRAGMANLARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Ferhat ile Şirin”in tanıtımı şimdiden büyük merak uyandırdı, sosyal medyanın gündemi oldu. “Ferhat ile Şirin”in, modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlandığı proje, izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti ve intikamı bir arada tattırmaya geliyor.

FERHAT İLE ŞİRİN OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını O3 Medya ve Artistanbul Medya'nın, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği, senaryosunu Savaş Korkmaz'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar, Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Işıl Yücesoy, Şehşuvar Aktaş, Emel Çölgeçen, Alican Barlas ve Nihan Gür yer alıyor.
Ferhat ile Şirin (2)

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin başrol oyuncuları; Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar objektiflere ilk kez birlikte poz verdiler. Efsanevi aşk hikayesi “Ferhat ile Şirin”in, modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlandığı proje, izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti ve intikamı bir arada tattıracak.

Ferhat ile Şirin (4)

FERHAT İLE ŞİRİN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ferhat (Tolga Sarıtaş), Şirin (Leyla Tanlar) ve Banu (Cansu Dere)… Aşkın mucizesini de felaketini de yaşayacakları bir girdaba sürüklendiklerinden habersizdir. Onlarınki imkânsız bir aşkın hikayesi.

Ferhat ile Şirin (1)

Ferhat ile Şirin’in büyülü, masalsı aşkının imkansızlığı Banu’nun tutkulu aşkıyla sağlanacak. Banu, Şirin ve Ferhat arasındaki bağın gücü, Ferhat-Şirin aşkının önündeki en büyük engel olacak.

Untitled-1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Dizi çöplüğü

İlginizi Çekebilir

Geri Dön