SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım sorusuna müdahale!

Beşiktaş, Sunderland'ten transfer ettiği Jeremain Lens için imza töreni düzenlendi. Bir gazetecinin Lens'e yönelttiği Aziz Yıldırım ile ilgili bir soruya Fikret Orman müdahale etti ve kimseyle polemik yaratmak istemediklerini söyledi.

Beşiktaş'ın Sunderland'ten transfer ettiği Jeremain Lens'in imza töreninde Fikret Orman, bir gazetecinin Aziz Yıldırım'ın açıklamaları ile ilgili soruda araya girdi.

Lens'i uzun bir süredir takip ettiklerini vurgulayan Fikret Orman, "Dinamo Kiev'e transfer olmadan önce de istediğimiz bir oyuncuydu. Geçen sezon başında da ilgilendik, olmadı. Bugüne nasipmiş. Benim için en önemli şey, bir futbolcunun Beşiktaş'a vereceği katkıya bakarım, geçmişine bakmam. Lens'in bize katkısı büyük olacak ve kendisi de bizde oynamayı çok istedi. Güzel bir sezon geçireceğiz hep beraber, mutlu olacak. Bizim işimiz futbolcularımızı mutlu etmek, onların işi de taraftarlarımızı mutlu etmek" şeklinde konuştu.

[Beşiktaş Jeremain Lens'in transferini KAP'a açıkladı](https://www.mynet.com/besiktas-jeremain-lensin-transferini-kapa-acikladi-113523-myspor)

"BİZ, LENS'İ SUNDERLAND'DEN TRANSFER ETTİK"

Lens'e sorulan Aziz Yıldırım sorusu üzerine araya giren Fikret Orman; (Aziz Yıldırım'ın Lens'le ilgili sözleri ile üzerine) Bizim gündemimiz başka kulüp başkanlarının yaptığı açıklama değildi. Biz şu anda yaptığımız transfere bakıyoruz. Kim ne diyorsa kendi kamuoyuna söyler, gündemimizde böyle bir şey yok. Bizi başka kulüplerin gündemi ilgilendirmiyor, polemik yaratmak istemiyoruz. Biz oyuncuyu Sunderland'den aldık" dedi.

[Fikret Orman: Beşiktaş'a ceza gelirse dünyayı ayağa kaldırırım](https://www.mynet.com/fikret-orman-besiktasa-ceza-gelirse-dunyayi-ayaga-kaldiririm-113528-myspor)


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler