SPOR

Galatasaray'da Babel ve Belhanda ayrılıyor

Terim, Babel ve Belhanda'yı yeni sezonda takımda görmek istemiyor. Yönetim oyuncuların menajeri ile görüşmelere başladı. İdareciler bu ayrılıkların gerçekleşmesi için menajerlere gereken kolaylığı sağlayacak. Takımda tutulması beklenen Diagne konusunda ise gelen üst seviyedeki teklifler masaya yatırılacak.

Galatasaray'da Babel ve Belhanda ayrılıyor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni sezonda takımda görmek istemediği iki ismi belirlerdi. Bu isimler Belhanda ve Babel… Sarı-kırmızılı yönetim, iki oyuncunun menajeri ile görüşmelere başladı. İdareciler bu ayrılıkların gerçekleşmesi için menajerlere gereken kolaylığı sağlayacak.

DIAGNE İÇİN SADECE CİDDİ TEKLİFLER

Tatilde olan Belhanda ile bazı Arap kulüpleri ilgileniyor. Babel için kulübe gelen resmi bir teklif yok. Belhanda yeni sezonda yıllık 3 milyon 350 bin Euro garanti ücret alacak. Babel’in ise yıllık garanti ücreti 2.5 milyon Euro... Takımda tutulması beklenen Diagne konusunda ise gelen üst seviyedeki teklifler masaya yatırılacak.

(AKŞAM)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
belhandanın tipe bak arsız laubali bir insana sarıkırık forma bu kadarmı eşleşir uyum sağlar tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş rezil emek hırsızları al formayı vur belhanda ya hani forma yı çıkarında oynayın diyee bırak çıkarmasın gerek yok ikiside dansöz gibi oynasın devletin artıklarıyla geçinen TT arenada türkiyeye şikeyi getiren şikeciler himmetçi güruhu
Verilen garanti ücretlere bak yazık, hurda kalasların yedi ceddine yeter de artar bile...
eee Babel Beşiktaş ta ne idin şimdi ne oldun!!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler