SPOR

Fatih Terim taburcu mu oluyor? Kızından açıklama geldi!

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, "Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'in son testleri negatif. Yakında taburcu olacaklar" ifadelerini kullanmıştı. Konuyla ilgili yeni bir açıklama Buse Terim Bahçekapılı'dan geldi.

Fatih Terim taburcu mu oluyor? Kızından açıklama geldi!

Galatasaray’da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın ardından Fatih Terim’in de koronavirüs testinin pozitif çıkmıştı. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner yaptığı açıklamada her iki ismin son testlerinin negatif çıktığını iddia etmişti.

"YAKINDA TABURCU OLACAKLAR"

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, "Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'in son testleri negatif. Yakında taburcu olacaklar.” ifadelerini kullandı.

İŞTE O PAYLAŞIM

Tunç Üner, yaptığı paylaşımda "Nerede kalmıştık?" ifadesini kullandıktan sonra "Yakında taburcu olacaklar" detayını ekledi.

by

BUSE TERİM BAHÇEKAPILI YALANLADI!

Buse Terim Bahçekapılı, "Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi, ve testi henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil. Hala hastanede tedavisine devam ediliyor. Güzel haberler gelince yine paylaşmak ümidi ile." ifadelerini kullandı.

fghfgh


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 80 yorum
fakirler ölür zenginler yaşar ne kadar gündemi meşgul ettiniz lüzümsüz insanlar
bu buse terim"de kendi popilasyonunu devam etdirmek adına ikidebir açıklama yapıyor.hayırdır!!! ne zannediyor acaba kendini? ayrıca bu hastalık öyle üç günde iyileşilebilen bir hastalıkmı? millet yirmi gün yatıyor bunlar üç gün bu ne iş? ben anlıyamadım
Memlekette bu kadar tiyatrosever varken Fatih Terim'de tiyatro biter mi?
böyle bir ortamda bile hala fatih terim düşmanlığına anlam veremiyorum siz haklısınız başka bir imparator yok
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler