Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ı Mbaye Diagne ile trollediler

Bir sosyal medya kullanıcısı, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ı menajer gibi arayarak Mbaye Diagne transferi üzerinden trolledi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüde kendisini menajer gibi tanıtan bir kişi, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'la görüntülü olarak transfer görüşmesi yapıyor.

Albayrak'ı arayan sosyal medya kullanıcısı, ingilizce olarak Mbaye Diagne'nin fiyatını soruyor. Deneyimli yönetici ise karşısındaki kişiye türkçe "15 milyon Euro" şeklinde cevap veriyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Galatasaray gibi kültür düzeyi yüksek bir camiaya hiç yakışmıyor, sırf hükümetten üç kuruş menfaat için değmez..
İngilizce olunca kültür seviyesi yüksek mi oluyor ????
Kültür seviyeniz mi yüksek, sizin teknik direktörünüz Fatih Terim arkadaşım hangi kültürden bahsediyorsun, güldürmeyin insanı...
Kültür duzeyi düşük dedigin ADAM 20 bin işçi çalıştırıyor bu memlekette..20 bin aileye ekmek dagitiyor şirketiyle..senin kime ne faydan var zarardan başka
@kyhan60 kyhan60 ın kafası karışık. Hükümetten menfaat Albayrak için söylenemez. Başkalarıyla karıştırmış. Kendini kültürlü gören, insanlara tepeden bakanlar aslında insanlıktan nasiplenememiş dünyaya at gözlüğü ile bakan devrinin cagilleridir.
@ozmoo007 ADAM ÇALIŞTIRMAKLA KÜLTÜRÜN NE ALAKASI VAR Bİ AÇIKLARMISIN.GARDAŞ.
@kyhan60 AĞZIMDAN ALDIN LAFI.SEN GİT RİZEDE AMATÖR KÜMDEDE BAŞKANLIK YAP.
Allah razı olsun hiç güleceğim yoktu 15 milyon €
Cincon karizma altüst ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler