Galaxy S10, selefine göre daha iyi bir satış grafiği ortaya koyuyor

Hali hazırda akıllı telefon sektörünün lider ismi konumunda bulunan Samsung, önümüzdeki dönemde yeni amiral gemisi modeli Note10’u tanıtacak. Peki Note10’un çıkış arifesinde Galaxy S10 satışları nasıl gidiyor?

Galaxy S10, selefine göre daha iyi bir satış grafiği ortaya koyuyor

Gelen son raporlara göre Samsung’un geçtiğimiz Mart ayında tanıttığı S10 modelleri, selefine göre (S9) çok daha başarılı bir çizgi yakalamış durumda.

Daha önce Amerika ve Avrupa’nın pek çok ülkesinde S10’un S9’dan çok daha fazla talep gördüğüne ilişkin raporlarla karşılaşmıştık. Bunlardan sonuncusu Hollanda’dan geldi. Samsung Hollanda tarafından yapılan açıklamada S10, S10e ve S10+ satışlarının geçtiğimiz yıl satışa sunulan S9 modellerine kıyasla yüzde 31 daha iyi olduğu belirtildi.

Elbette bu rakamlar iki modelin çıkışından sonraki süreleri kapsıyor. Yani S9 modellerinin çıkışından sonraki 3 ay içerisinde yaptığı satışlarla, S10 modellerinin ayı süreçteki satışları kıyaslanmış.
Bu farkın ortaya çıkmasında delikli ekran tasarımının ve artan kamera sayısının önemli bir rolü olduğunu söyleyebiliriz. Açık konuşmak gerekirse S10 modelleri S9 modellerine kıyasla çok daha modern bir görüntüye sahip.

Mayıs’ta en çok otomobil satan markalar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler