SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ara transfer döneminde perde resmen kapandı! Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'dan transfer şov... İşte gelen ve giden tüm isimler

Süper Lig'de heyecan hız kesmeden devam ederken, 5 Mart gecesi ara transfer döneminde perde resmen kapandı. Yaptıkları takviyelerle kadrolarını güçlendiren Süper Lig ekipleri, bir o kadar isimle de vedalaştı. Ligin 4 büyükleri olarak adlandırılan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor da yaptığı transferlerle ses getirmeyi başardı. İşte 4 büyüklerin transfer raporu.

Süper Lig'de 12 Ocak tarihi itibariyle başlayan ara transfer tescil dönemi, resmen son buldu. Normal şartlarda 8 Şubat'ta tamamlanması gereken transfer dönemi, ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle 5 Mart tarhine kadar uzatılmıştı.

4 BÜYÜKLER ŞOV YAPTI!

368354

Ligin 4 büyük ekibi, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor birçok isim ile kadrosunu güçlendirirken, bazı futbolcularına da veda etti. 4 büyükler toplamda 12 ismi kadrolarına katarken, 26 isim ile yollarını ayırdı.

Peki Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor hangi isimleri kadrosuna kattı, hangi isimlerle yol ayrımına gitti?

İŞTE 4 BÜYÜKLERİN ARA TRANSFER RAPORU!
Canlı Skor

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler