Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyayı ayağa kaldıran açıklama: Yarasa dışkısında yeni virüs keşfedildi! "'Neredeyse' Kovid kadar etkili, hiç görülmemiş bir virüs!"

  ABD'de New York merkezli EcoHealth Alliance'ın başkanı Dr. Peter Daszak, Dünya Sağlık Örgütü'nün (DSÖ) düzenlediği bir etkinlikte yarasalarda yeni bir virüsün keşfedildiğini ifade etti. Yeni virüsün insanlar üzerinde Kovid kadar etkili bir potansiyele sahip olduğu belirtilirken dünya bu açıklama sonrası ayağa kalktı. Yeni keşfedilen bu virüsün ortaya çıkmasının an meselesi olduğu belirtilirken, virüsün ilk bulaşabileceği kişiler açıklandı!

  DailyMail'de yer alan habere göre, Tayland'da bir mağaradaki yarasaların dışkılarında yeni bir virüs keşfedildi. DSÖ'nün gelecekteki pandemilere karşı düzenlediği bir etkinlikte EcoHealth Alliance isimli bir araştırma şirketinin başkanı Dr. Peter Daszak'ın açıklamaları dünya gündemine bomba gibi düştü.

  MYNET | DIŞ HABER


  Mynet Youtube

  Dünyayı ayağa kaldıran açıklama: Yarasa dışkısında yeni virüs keşfedildi! "'Neredeyse' Kovid kadar etkili, hiç görülmemiş bir virüs!"

  En Çok Aranan Haberler