MAGAZİN

Norm Ender'in 'Barış Pınarı Harekatı' paylaşımı TT oldu

Ünlü rapçi Norm Ender, Suriye'ye yönelik Barış Pınarı Harekatı'nı konu alarak paylaşım yaptı, sosyal medyayı salladı.

Rap dünyasına hızlı bir geri dönüş yapan Norm Ender, zaman zaman şarkılarıyla gündeme gelmenin yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla olay oluyor. Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Suriye'ye yönelik yapılan Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasını duyurmasıyla ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından destek vermiş, kahraman Mehmetçik'in yanında olduğunu bildirmişti.

norm-ender-baris-pinari-harekati-vdTJ.png

Ünlü isimlerin harekata destek vermesinin yanı sıra sosyal medyada bazı kişilerin 'Savaşa hayır' demesi tepkilere neden olmuştu. Ünlü rapçi Norm Ender de bunun üzerine sosyal medya hesabı Twitter'dan bir paylaşımda bulundu ve olay oldu.

norm-ender-baris-pinari-harekati-ZIi4.png

Norm Ender, Twitter'dan şu paylaşımı yaptı:

''#BarışPınarıHarekatı'nda yiğitlerimize başarılar, ailelerine metanet dilerim. Ordumuz yürüdüğü zaman hemen savaşa hayır yazanlar, keşke terör örgütleri eylem yaparken, emperyalistler ülkemizi tehdit ederken böyle duyarlar gösterebilse! Biz savaşı değil, ülkemizi seviyoruz!''

norm-ender-baris-pinari-harekati-pqVf.png
Norm Ender'in bu paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alırken paylaşımıyla sosyal medya sallandı ve Ender, Twitter'da TT (en çok konuşulanlar) listesine girdi.

Ünlü isimlerden Mehmetçik'e destek mesajları

Geri Dön