Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn, derin göğüs dekoltesiyle yürekleri hoplattı! Bir gören bir daha baktı

  Sosyal medyada ‘Barbi’ lakabıyla ünlenen fenomen isim Apollonia Llewellyn cesur kıyafet seçimleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medyada sıklıkla cesur paylaşımlara imza atan fenomen isim bu kez göğüs dekoltesiyle popüler olmayı başardı. Instagram’da yarım milyonu aşkın takipçisi bulunan Llewellyn, derin göğüs dekolteli bluzuyla hayranlarının beğenisini topladı.

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde kısa sürede fenomene dönüşen popüler isim Apollonia Llewellyn kullanıcılarının ilgisini çeken bir paylaşıma imza attı. Her yaptığı paylaşımı hayranlarının beğenisini toplayan Llewellyn son olarak siyah-beyaz blok desenlerden oluşan bir bluzla kamera karşısına çekti. Bluzunun önündeki fermuarı neredeyse göbeğine kadar açan fenomen isim dekoltesiyle nefesleri kesti.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  kapak apollonia

  Llewellyn’in paylaşımı kısa sürede popüler olmayı başarırken sosyal medya kullanıcıları fenomen ismin gönderisini yrum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “İnanılmaz bir güzellik. Bu gerçek olamaz” yorumunu yaptı. Bir diğer sosyal medya kullanıcısı ise, “İlham kayanğımsın” yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Aman Tanrım bu ne” dedi.

  Mynet Youtube

  APOLLONIA LLEWELLYN'İN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI...

  En Çok Aranan Haberler