Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn nefesleri kesti! Denizden sırılsıklam çıkınca beğeni yağdı

  Sosyal medyada Barbi lakabıyla tanınan sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn Instagram’ın sınırlarını zorlamaya devam eidyor. Cesur paylaşımları sayesinde hayranlarından tam not alan fenomen isim son olarak denizden yeni çıktığı bir pozunu paylaşarak takipçilerinin nefesini kesmeyi başardı. Llewellyn’in paylaşımı kısa sürede sosyal medyada binlerce beğeni ve yorum toplamayı başardı.

  Sosyal medyadan sıklıkla cesur paylaşımlar yaparak adından söz ettirmeyi başaran Apollonia Llewellyn hayranlarının beğenisini kazanan pozlarına bir yenisini daha ekledi. Sosyal medyanın sınırlarını zorlamayı seven Llewellyn toplumsal tabulara ve olumsuz eleştirilere meydan okuyarak denizden yeni çıktığı anda çekilen bir pozunu paylaştı.

  SOSYAL MEDYAYI SALLADI

  kapak sosyal medya fenomen

  Yarım milyonu aşkın sosyal medya takipçisi bulunan Apollonia Llewellyn denizden yeni çıktığı anlarda duvarın karşısına geçerek poz verdi. Tişörtünün içine hiçbir şey giymeyi tercih etmeyen Llewellyn gönderisine, “Denizden yeni çıktı” notunu ekledi.

  Islak saçlarını geriye doğru yatırdığı ve bikini altını yukarı doğru çektiği Llewellyn’in pozuna sosyal medyadan yorum ve beğeni yağdı. Sosyal medya kullanıcılarından biri gönderiye, “Tek kelimeyle büyüleyici” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Kesinlikle nefesimi kesti” yorumunu yaptı.

  Mynet Youtube

  APOLLONIA LLEWELLYN'İN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI...

  En Çok Aranan Haberler