Yaşlı hastalarla ilişkiye girip görüntülerini kaydetmiş!

Ankara’da sahte hemşire kimliği kullanarak yaşlı insanları hedef alan kadın, yapılan operasyonla yakalandı.

Ankara GATA'da hemşire olduğunu ve ayrıldığı eşinden nafakasını alamadığını belirten Nesrin H. sahte hemşire kimliği kullanarak yaşlı insanları hedef aldı. Yaşlı mağdurlarının otel odalarında fotoğraflarını çeken Nesrin H., çocuklarına torunlarına gösteririm diye tehdit ederek 1 milyona yakın para elde etti. Ağına düşürdüğü yaşlı insanlara kimi zaman ihtiyaçlarını aldırdı, kimi zaman senet imzalattı ev aldırdı, kimi zaman da beğendiği ziynet eşyalarını aldırdı.

Dolandırıcılık şüphelisi olan Nesrin ile ilgili bir çok mağdur polis merkezlerine ve savcılığa giderek şikayetçi oldu. Bunun üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının başlatmış olduğu soruşturmada Ankara Asayiş Şube Dolandırıcılık ekipleri Nesrin H.’yi adım adım takip etti. Asayiş Şube Dolandırıcılık ekipleri tarafından Ankara’da eş zamanlı operasyon neticesinde Nesrin H. ve birlikte dolandırıcılık suçu işlediği şahıslar kıskıvrak yakalandı. Şüphelinin evinde yapılan aramada mağdur şahıslara aldırdığı cep telefonlarına, ziynet eşyalarına ve çok miktarda paraya savcılık el koydu. Savcılık tarafından yapılan soruşturmada tüm suçlarını itiraf eden Nesrin H., tutuklanarak cezaevine gönderildi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
bu ülkeyi sahte diplomalilarin elinden kurtarmak lazım liyakarsizlarin yönettiği ülke turkiye
@cakir_h_1997 Çok fazla aramana gerek yok. 15 Temmuz planlarını yapan ve uygulayarak milleti birbirine kırdırana bakmak yeterli. Tabiki böylece Hem avrupandan kurtuldular, hemde 400 yıldır içimize giremeyen Ruslarla kanka olanlara bakmak yeterli.
@cakir_h_1997 çok değil 100 yıl önce rus finansmanı sayesinde cumhuriyetin kalkınma planları yapıldı. çıkar ortak olunca bir hareket edeceksin. kimsenin kimseye girdiği felan yokda artık sana noluyorsa...
bu heriflere acımam. kadını da salın gitsin, sülün osman gibi ahlaksızları dolandırmış, haketmişler. eşimden ayrıldım nafaka alamıyorum diyen bir kadından faydalanmaya kalkarsan olacağı budur.
askeri hastane mi kaldı talan oldu askeri hastane olsaydı da sahte kimlikle bi girseydi görelim bu soytarıyı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler